Jump to content
Think

Mesajul meu pentru voi

Recommended Posts

 Locuitori ai României, eu, cetățean român,
iată în ce privință vreau să ajungem de acord:
-pentru orice în lume se poate oferi iertare, în afară de crimele împotriva umanității
-România participă încontinuu la la crime împotriva umanității
-tu, poporul suveran, ești singurul responsabil pentru ce face România
-ascunderea organizării de crime împotriva umanității de către locuitorii statului care le comite este complicitate la trădarea umanității

 

 Locuitori ai României, puteți să-i repeziți pe comisarii europeni sau să mă treceți acest mesaj la subsol dar vreau să fiți siguri de acest lucru: sunteți acum complici pentru participare la cele mai grave crime posibile în lume, crimele împotriva umanității, crime cu efect ireversibil pe termen lung: sclavia, genocidul, îndoctrinarea criminală. Sunt operațiuni sistematice, dezvoltate gradual pe toată existența Statului Român până în prezent, crime care se înmulțesc și se generalizează.

 

Chiar dacă nu le înțelegeți bine dimensiunea, scopul și efectele, asta nu poate fi o scuză. Că nu vă interesează pe voi, nu este o scuză, interesează pe alți 7 miliarde de oameni.

 

 Tolerarea dezvoltării sclavagismului, torturii, asasinatelor, genocidului, trădării tratatelor și a sistemului de securitate internațională nu este posibilă pentru umanitate. Iertarea voastră nu este posibilă, nici ridicarea din umeri nu este acceptată, nici hazul de necaz, nici poveștile justificatoare, nici minimizarea dimensiunii acestor operațiuni, nici tratarea ca excepții a unor crime care s-au dovedit pentru statul român o regulă. Și s-au dovedit a nu apăra interesele României. Faptul că astfel de crime fac și alții din lume nu este o scuză și nu este un motiv să vreți să fiți voi mai ucigași decât alții.

 

Știu că nu puteți lupta democratic, emigrați și depărtați-vă de acest sistem. Timpul este important.

 

 Asta este ce, pare-se, nu ați înțeles voi, cei rămași, în 30 de ani, despre statul vostru, că sunteți direct responsabili pentru ce operează el, și nu atât în fața copiilor voștri, cât în fața umanității.

 România nu poate sau nu vrea să apere nici securitatea propriilor cetățeni, nici pe cea a aliaților, nici pe cea globală.

 

Măcar dacă v-ar fi spus acest lucru!

Link to comment
Share on other sites

Opriti lichidarea mea de catre SRI !!!

--------------------.-.-..---------------------------

Sunt ofiter in rezerva

------.-.-..-...--.----------------------------------

Nu ma ignorati !!!

-----------------------.--.--...-.-.-----------------

Ignorarea mea inseamna sustinerea publica a asasinarii mele de catre SRI

-.------------.---.-----...-----------------------------.-.--------------------..-.-----------------------------------------------.-.------------...-----------------

 

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

 

Eu sunt un agent SRI insarcinat cu asasinarea tradatorului @brdan18. Solicit ajutorul vostru, celor de pe forum pentru a prinde si totrura acest tradator masonic care a indraznit sa atace rasa suprema care conduce aceasta tara.

Mesajul meu pentru @brdan18 este simplu:

Stai te rog acasa ca vin pe la tine cu 2-3 insi si te rezolvam! Nu mai tradezi tu conducatorii nostri si sa le strici jocurile de manipulare si sclavie.

Invatati-va sa fiti sclavi supusi statului, daca nu poate trecem si pe la voi cu "sorcova".

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

 

23 minutes ago, BiosHell said:

sunteți direct responsabili pentru ce operează el, și nu atât în fața copiilor voștri, cât în fața umanității.

Copiii când citesc acest post, oare ce zic? Să-mi dai doo beri ca mi-am pierdut secunde sa citim aberatii de etnobotanic

Edited by OKQL
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
16 minutes ago, BiosHell said:

#malone

Nu era pt tine man, am pus ^ 

In fine, merge mutat la bashed, 8+1, mai sunt cazuri 

/ specii ce comunica cu iIsus, fecioara Maria etc..

// daca continui prezic Apocalipsa

Edited by OKQL
Link to comment
Share on other sites

Opriti lichidarea mea de catre SRI !!!

--------------------.-.-..---------------------------

Sunt ofiter in rezerva

------.-.-..-...--.----------------------------------

Nu ma ignorati !!!

-----------------------.--.--...-.-.-----------------

Ignorarea mea inseamna sustinerea publica a asasinarii mele de catre SRI

-.------------.---.-----...-----------------------------.-.--------------------..-.-----------------------------------------------.-.------------...-----------------

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...