Jump to content
livebox

Caut un programator c/c++ cu cunostinte in android/ios .

Recommended Posts

Caut un programator  C/C++ cu cunostinte in platformele ios/android . pentru un  proiect privat . platesc pana la $50.000 si $5.000 pentru fiecare update.  sau posibilitate de parteneriat   garantez $10.000 pe saptamana. pentru mai multe detalii . pm .

Edited by livebox
Update

Poti spune si aici despre ce e vorba. Cand postezi ceva, asigura-te ca lasi detalii pentru toti utilizatorii, de aceea s-a facut categoria locuri de munca.

Nu exista proiecte private, doar tepari. De fiecare data apare unul pe aici care face pe programatorul si unul care cauta. 

Lasati aici sa vedem si noi despre ce e vorba.

Edited by .Breacker
  • Upvote 3

8 hours ago, .Breacker said:

Poti spune si aici despre ce e vorba. Cand postezi ceva, asigura-te ca lasi detalii pentru toti utilizatorii, de aceea s-a facut categoria locuri de munca.

Nu exista proiecte private, doar tepari. De fiecare data apare unul pe aici care face pe programatorul si unul care cauta. 

Lasati aici sa vedem si noi despre ce e vorba.

Ai dreptate. Este vorba despre un autoposting. pentru o aplicatie care ruleaza doar pe ios/android . Am deja unul . doar ca nu mai ruleaza cum trebuie. si vreau sa fie facut altcumva .

Edited by livebox
edit
  • Upvote 1

De curiozitate, de ce C/C++ pentru Android si iOS? E nevoie de ceva mai speciale care nu se poate face prin Java / Swift?

On 7/21/2019 at 7:37 AM, Sim Master said:

De curiozitate, de ce C/C++ pentru Android si iOS? E nevoie de ceva mai speciale care nu se poate face prin Java / Swift?

Da, parerea mea . uite aici link-ul de la vechiul  autoposting pe care l am avut . nu am sursa.. trebuie decompilat . https://ufile.io/vhkjinmu programul nu mai functioneaza . nici macar nu-l mai deschide . ideea e ca eu nu il vreau ca pe acesta . eu vreau sa aibe functie de auto-register si post . la cel vechi trebuia sa bag eu conturile si dupa posta .

EDIT:

Am primit foarte multe intrebari legate de aplicatie . Deci mai pe scurt . aplicatie trebuie sa fie de windows . dar datorita faptului ca pe offerup.com poti sa postezi doar printr o aplicatie ios/android . trebuie sa ai cunostinte de android/ios . 

Edited by livebox
Update

nimeni nu plateste 10k / saptamana pt ceva C++ ce orice copil de clasa a 12 stie.

Edited by RFR

3 hours ago, RFR said:

nimeni nu plateste 10k / saptamana pt ceva C++ ce orice copil de clasa a 12 stie.

Ai vrut sa pari interesant ? ca nu te inteleg . Uite ca eu am si facultate si tot nu stiu c++ . Te-ai udat cand ai auzit de 10k/saptamana ? Daca tot esti asa tare, de ce nu faci tu ce am cerut ? Sau nu ai terminat 12 clase ?

CFvOCzF.png 

Edited by livebox
Edit
  • Upvote 1

Just my 2 cents:

Decat sa faci mare smecherie de app in c++ ca sa-o bagi cu jni in android sau swift pt ios, poti incerca sfintele comenzi de adebeu, niste python sa cauti dupa imagine, si o minunatie de fisier in care sa-ti tii datele pentru anunt.

Cu niste chinuiala, poti sa faci ceva automat, care sa faca ce vrei pe baza unui xmll frumos, in cazul in care nu ai captcha-uri.

4 hours ago, RFR said:

Omu' vrea tool de automatizare, nu cred ca s-a chinuit google ani buni ca sa vina unul cu 12 clase ( cu nivelul de info din liceu abia faci hello world-ul ) sa dea cu jni-ul in android de sa automatizeze totul frumos :D

• Thanks 1

3 minutes ago, theandruala said:

Just my 2 cents:

Decat sa faci mare smecherie de app in c++ ca sa-o bagi cu jni in android sau swift pt ios, poti incerca sfintele comenzi de adebeu, niste python sa cauti dupa imagine, si o minunatie de fisier in care sa-ti tii datele pentru anunt.

Cu niste chinuiala, poti sa faci ceva automat, care sa faca ce vrei pe baza unui xmll frumos, in cazul in care nu ai captcha-uri.

Omu' vrea tool de automatizare, nu cred ca s-a chinuit google ani buni ca sa vina unul cu 12 clase ( cu nivelul de info din liceu abia faci hello world-ul ) sa dea cu jni-ul in android de sa automatizeze totul frumos :D

Nu exista captcha atata timp cat inregistrarea se face prin aplicatie si nu de pe web.