Jump to content
necenzurat

Music D-Load

Recommended Posts

am venit sa va spamez cu ultima mea creatie

Music D-Load

Ce face: “fura” linkurile din 3 situri importante, initial erau 4 da unu era foarte incet si se incarca in 10 secunde +

Asculta online: Poti asculta mai orice melodie care o gaseste, inafara de cele care au fost sterse, repet linkurile sunt de pe 3 situri

Download: aici a fost un pic mai greu sa fac direct donwload, ca unele situri necesita logare, dar se poate downloada direct

Reclame: 4 reclame apar: 3 in pagina de search si 1 in player maxim si is contextuale

O sa mai adaug probabil un search de versuri si ce mi-o mai veni mie

http://muzicadl.com/

pareri, sugesti, injuraturi, bere bagati aici :)

Link to comment
Share on other sites

nu domne nu am zis eu asta, ti-ai ziso singur aici, eu doar vruiam sa subliniez ca nu trebuie sa instalezi nimic... adica e pt noobi de pe Y!M (cunoscut in popor ca mess) care:

kare avetzi melodia ***** mancathiash pasarica

m-am saturat de astia :)

scuze daca te-ai simtit jignit nu am vrut sa o fac direct (indirect da) (glumesc)

Link to comment
Share on other sites

bine era vorba aia secretul originalitatii e sa nu iti dezvalui niciodata sursele

na chit ca nu o fii creatia mea, situl e al meu si vad ca nimeni nu a avut curajul sa il faca chit ca au scriptul sau nu si asa ma gandesc sa ii aduc imbunatatiri drastice... playlist, and stuff

Link to comment
Share on other sites

E si normal cand faci public un site sa incerce cineva sa caute vulnerabilitati in el .

Si eu cand m-am inscris am testat rstzone de xss , mai ales ca foloseau topics_anywhere care era mai plin de xss ca o curva de sculament ;}

Dar au fost atenti si au 'reparat' ce se putea , deci nu mi se pare o dovada de nesimtire sa iti incerci norocu` .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...