Jump to content
ACFiber

Invitatie FileList

Recommended Posts

Buna, am nevoie de un cod de invitatie pentru FileList. Am auzit ca vitezele de download sunt geniale folosind acest tracker roman. Am vazut pe net la altii vetize de peste 100 MB/s cu abonamentul de la RDS de 1000. Cine ar putea sa ma ajute cu un cod ii multumesc din toata inima. Doua coduri ar fi genial dar daca se poate unu ar fi perfect si asa.

 

Va multumesc mult,

Alex

Link to comment
Share on other sites

S-a mai discutat de n ori, pe filelist nu se mai dau invitatii, nu cred ca au revenit asupra deciziei. Ai nevoie de un cont sau de alte trackere precum 1337x, rarbg, etc de unde oricum filelist ia si apoi se lauda ca sunt cei mai tari.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, aismen said:

S-a mai discutat de n ori, pe filelist nu se mai dau invitatii, nu cred ca au revenit asupra deciziei. Ai nevoie de un cont sau de alte trackere precum 1337x, rarbg, etc de unde oricum filelist ia si apoi se lauda ca sunt cei mai tari.

Am inteles :( , stii niste trackere romane bune? Eu folosesc pirates bay si mi se conecteaza numai la seederi si peers din america si alte tari si normal ca viteza e mica. Am vazut pe youtube cineva care a folosit filelist si s-a conectat numa la seederi romani care normal ca au upload mare. Deci presupun ca folosind un tracker roman torrentul ma va conecta la seederi sau peers romani? Idk pls help...   Link video: https://www.youtube.com/watch?v=HWhJTYPegj0

Link to comment
Share on other sites

"

Au trecut 3 luni de când am închis signup-ul și am dorit să facem o actualizare legat de acest lucru.
Din acest moment se pot folosi din nou invitațiile și signup-ul este deschis.

Ne-am dorit ca userii să nu sufere și să își poată invita prietenii, apropiații etc. Vedem cum evoluează lucrurile și evaluăm din nou situația dacă este nevoie.

S-au efectuat următoarele modificări:
- invitația din shop costă acum 10.000 FLCoins, în loc de 3000 FLCoins cât era înainte.
- VIP permanent din shop are acum invitațiile reduse ca și cel de pe pagina de donații.
- am redus de 4 ori numărul de invitații de la donații. VIP permanent primea 64 de invitații și acum primește 16. VIP pe 2 luni avea 4 și acum are doar una. Și tot asa. Totuși, ca să nu se supere nimeni că doar am tăiat, am adăugat un bonus de FLCoins la donații. Modificările se pot vedea aici.
- datorită feedback-ului oferit de comunitate, am introdus o nouă măsură de securitate și de monitorizare. Evident că nu putem da detalii amănunțite, dar citind cele 46 de pagini scrise de către voi, esența este destul de clară și de limpede. Cu ocazia asta vă și multumim tuturor pentru implicare și sfaturi!

O mica notă pentru cei cu Special Rank: nu ne-am atins de beneficiul cu invitații nelimitate pentru că știm că voi aveți acel beneficiu ca să puteți oricand și la orice oră să invitați pe cineva drag și cunoscut. Asta nu înseamnă că puteți da invitații fără limită și fără nicio responsabilitate. Știu că deja știați asta, am vrut doar să vă reamintesc tuturor.

Toate cele bune,
FileList Staff
"

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, edutu20 said:

Ma simt darnic astazi asa ca:
96f9a47964bfcfb599bc5664a09160db
e682d696b374d6928047d2606bc6b87e
088e2dc2b2cce2435d56f903669aca9d
3 invitatii, care cum apuca, nu mai am altele, nu mai dau altele, nu voi mai da altele.
Bafta!
sddss.png

Esti sinucigas...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

cu respect vă salut!îmi cer scuze că cer aici poate nu e locul potrivit,dar am o rugăminte să mă ajuta-ți cu invitation key pentru Goldies.in,este un forum cu filme românești superbe și nu numai!Adresa mea de email este NicVal74@yahoo.com sau valnic1974@gmail.com ! 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...