Jump to content
RoboMan76

Mai are cineva baza aia de date a politiei?

Recommended Posts

  • Active Members

Ba, urmaresc forumu asta din umbra de ceva timp, nu am mai postat.

 

Dar cat puteti ba sa fiti de terminati? Oare prostia asta a voastra nu are limite?

 

Ce baza de date ba, ca aia era cu persoane de prin anii 90'. 80% din cei care sunt in baza aia de date au murit.

 

Numa invitatii filelist, coduri, dork-uri si baze de date visati. Sa faceti ceva pentru viitoru vostru n-ati face.

 

Ai aici oameni care sunt guru in Linux, care stiu Python si alte lucruri utile si voi cereti baze de date.

Edited by SynTAX
  • Upvote 11
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, SynTAX said:

Ba, urmaresc forumu asta din umbra de ceva timp, nu am mai postat.

 

Dar cat puteti ba sa fiti de terminati? Oare prostia asta a voastra nu are limite?

 

Ce baza de date ba, ca aia era cu persoane de prin anii 90'. 80% din cei care sunt in baza aia de date au murit.

 

Numa invitatii filelist, coduri, dork-uri si baze de date visati. Sa faceti ceva pentru viitoru vostru n-ati face.

 

Ai aici oameni care sunt guru in Linux, care stiu Python si alte lucruri utile si voi cereti baze de date.

Si eu fac acelasi lucru.

Vad aceeasi terminati zile intregi nefacand nimic pentru viitorul lor.

Sa va dam la muie tuturor!

  • Haha 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Scuze ca v-a deranjat postul asta, eram doar curios daca mai are cineva fisierul ala si daca e dispus sa-l dea mai departe... Eu nu am treaba cu hacking-ul si alte chestii de genul, tocmai de-aia am contul asta doar pentru intrebarea asta si nu frecventez astfel de site-uri. Am auzit de fisierul asta de la niste colegi care l-au folosit, l-am avut si eu intr-o perioada si nu il mai am. Ce am avut eu nu avea doar date din anii 90. Nu sunt genul de persoana care sa ceara chestii pe degeaba si chiar am sapat dupa el, dar fara succes. Am incercat sa intreb mai mult asa, ca ultimul lucru ramas de facut. Nu inteleg cum deduci tu dintr-o simpla intrebare ce fac eu cu timpul meu si cu viitorul meu, dar in fine, nu am chef de cearta. Seara placuta!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RoboMan76 said:

Circula in trecut inclusiv si pe aici un fisier cu baza de date a politiei din bucuresti. Il mai are cineva? Il puteti incarca pe net? Am nevoie de o adresa...

Ești un gay 

Ești o gay 

Ești maro la chiloței 

Edited by theandruala
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2019 at 12:07 AM, SynTAX said:

Ba, urmaresc forumu asta din umbra de ceva timp, nu am mai postat.

 

Dar cat puteti ba sa fiti de terminati? Oare prostia asta a voastra nu are limite?

 

Ce baza de date ba, ca aia era cu persoane de prin anii 90'. 80% din cei care sunt in baza aia de date au murit.

 

Numa invitatii filelist, coduri, dork-uri si baze de date visati. Sa faceti ceva pentru viitoru vostru n-ati face.

 

Ai aici oameni care sunt guru in Linux, care stiu Python si alte lucruri utile si voi cereti baze de date.

hahahaha tocmai ce am intrat in acest forum :)) frumos spus ,,prietene".

Link to comment
Share on other sites

BA, numai inteligenti pe aici care repeta ce a zis 'sefu`'  SynTAX

Dar defapt toti care ati scris, sunteti defapt niste cacati cu ochi care suferiti de voi,labagii notorii.

 

Cine pwla mea te pune sa deschizi un topic cand vezi ce titlu are si deja ai un ! aprins .

Dar hey, hai sa ne afirmam aici :)) keyboard worriors ce suneti .

V-ati nascut toti developeri si sys!

 

Mi-am facut user doar ca sa va trag la muie de increzuti, lasand banalitatea topiculu si nepriceperea celui ce a deschis topicul, mai usor cu afirmarea asta virtuala .

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Cu toate ca @Gecko a spus cam tot ce era de spus, m-ai citat si am sa spun si eu ceva.

 

Cred ca esti Vasile, sau ce user aveai inainte. Nu te cunosc si sa fiu sincer nici nu as vrea. Nu vreau sa ma afirm sau sa par interesant. Consider ca oricand ma pot afirma prin ceea ce fac si ce am facut, dar mai ales prin ceea ce voi face. Locul asta nu este dator sa va educe, sa va arate calea si nici sa va spuna ce e bine si ce nu. Cu toate astea, la un moment dat in viata am fost si eu lipsit de carisma si poate prea inapoiat din punct de vedere al mentalitatii. Daca cineva ma lua de mana cand aveam 14 ani si imi spunea ca ceea ce fac nu este bine, ca imi irosesc probabil niste ani umbland cu baze de date(da, si eu am avut acea baza de date si eram foarte interesant) probabil nu trebuia sa ajung la 27-28 de ani sa imi dau seama de anumite lucruri. Pentru ca inca invat. Ceea ce eu fac aici si restul oamenilor care ori sunt vechi ori au o educatie mai diferita, este sa va faca sa intelegeti ca ce faceti nu e bine. Unii va fac sa intelegeti prin a va da ban, altii prin a-si bate joc de voi. 

 

Asa cum Gecko a spus, cacaturi se posteaza si se vor posta intotdeauna pe forumuri. RST nu este nici o exceptie. Daca eu sau oricine altcineva am raspuns mai ironic sau mai dur unui copil care a postat un cacat, inseamna ca eu mi-am rupt 5 minute din viata si am scris ceva. Daca va intelege sau nu, este problema lui. Nu dupa asta iti dai seama de calitatea unui user. Ci dupa ce posteaza cand posteaza serios. Eu am 1700 de posturi si probabil ca mai mult de 50 din posturile acestea nu sunt cu adevarat utile. Tine doar de tine sa culegi ce e bine si sa arunci ce e rau.

 

In rest, iti doresc numai bine. La un moment dat in viata, iti vei da seama ca facandu-ti 100 de conturi aici doar ca sa faci caterinca, a fost o pierdere de vreme. Este inevitabil.

 

EDIT: O lectie pe care am invatat-o in viata este sa nu desconsideri pe nimeni, pentru ca de la oricine ai ce invata. Tu faci asta foarte des. 

Edited by SynTAX
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...