Jump to content
Sign in to follow this  
RoboMan76

Mai are cineva baza aia de date a politiei?

Recommended Posts

Circula in trecut inclusiv si pe aici un fisier cu baza de date a politiei din bucuresti. Il mai are cineva? Il puteti incarca pe net? Am nevoie de o adresa...

Ba, urmaresc forumu asta din umbra de ceva timp, nu am mai postat.

Dar cat puteti ba sa fiti de terminati? Oare prostia asta a voastra nu are limite?

Ce baza de date ba, ca aia era cu persoane de prin anii 90'. 80% din cei care sunt in baza aia de date au murit.

Numa invitatii filelist, coduri, dork-uri si baze de date visati. Sa faceti ceva pentru viitoru vostru n-ati face.

Ai aici oameni care sunt guru in Linux, care stiu Python si alte lucruri utile si voi cereti baze de date.

Edited by SynTAX
  • Upvote 6

20 minutes ago, SynTAX said:

Ba, urmaresc forumu asta din umbra de ceva timp, nu am mai postat.

Dar cat puteti ba sa fiti de terminati? Oare prostia asta a voastra nu are limite?

Ce baza de date ba, ca aia era cu persoane de prin anii 90'. 80% din cei care sunt in baza aia de date au murit.

Numa invitatii filelist, coduri, dork-uri si baze de date visati. Sa faceti ceva pentru viitoru vostru n-ati face.

Ai aici oameni care sunt guru in Linux, care stiu Python si alte lucruri utile si voi cereti baze de date.

Si eu fac acelasi lucru.

Vad aceeasi terminati zile intregi nefacand nimic pentru viitorul lor.

Sa va dam la muie tuturor!

• Upvote 1

Scuze ca v-a deranjat postul asta, eram doar curios daca mai are cineva fisierul ala si daca e dispus sa-l dea mai departe... Eu nu am treaba cu hacking-ul si alte chestii de genul, tocmai de-aia am contul asta doar pentru intrebarea asta si nu frecventez astfel de site-uri. Am auzit de fisierul asta de la niste colegi care l-au folosit, l-am avut si eu intr-o perioada si nu il mai am. Ce am avut eu nu avea doar date din anii 90. Nu sunt genul de persoana care sa ceara chestii pe degeaba si chiar am sapat dupa el, dar fara succes. Am incercat sa intreb mai mult asa, ca ultimul lucru ramas de facut. Nu inteleg cum deduci tu dintr-o simpla intrebare ce fac eu cu timpul meu si cu viitorul meu, dar in fine, nu am chef de cearta. Seara placuta!

Esti si bou si nici nu esti in stare sa cauti in google, ceea ce este un beneficiu pentru cei ca tine.

Maine apare postare...caut scan de vps...sau vps de scan :))

Cum ti-au sugerat baietii si mai sus...pune mana si citeste o carte

10 minutes ago, BiosHell said:

Cum ti-au sugerat baietii si mai sus...pune mana si citeste o carte

• Like 1
  • Haha 5

9 hours ago, RoboMan76 said:

Circula in trecut inclusiv si pe aici un fisier cu baza de date a politiei din bucuresti. Il mai are cineva? Il puteti incarca pe net? Am nevoie de o adresa...

Ești un gay 

Ești o gay 

Ești maro la chiloței 

Edited by theandruala
  • Haha 6