Jump to content

Recommended Posts

33 minutes ago, enzoDEN said:

salut,am mare nevoie de o invitatie  pe filelist .mersi anticipat

Poftim, am pus o invitatie aici, e cu hidden ca sa nu vada cei neinregistrati.

 

Spoiler

bw.jpg

 

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Eu propun ban la toti handicapatii ce vin aici doar pt 1 cacat de invitatie pe fl.

Ar trebui ca la inregistrare sa fie ceva complicat de completat, sa nu sa se mai inregistreze...gen ca asta de sus.

Mereu cand mai deschid forumul, e plin de @cerere invitatie fl@..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, n3Oh said:

Eu propun ban la toti handicapatii ce vin aici doar pt 1 cacat de invitatie pe fl.

Ar trebui ca la inregistrare sa fie ceva complicat de completat, sa nu sa se mai inregistreze...gen ca asta de sus.

Mereu cand mai deschid forumul, e plin de @cerere invitatie fl@..

image.png.5487099f4e8de366c9dfab2318021a1f.png

 

Cu chestia asta am scapat in proportie de 95% de spam aiurea. Ce propunere ai pentru a scapa de cei care cer invitatii de filelist? Cu toate ca eu nu ii vad chiar atat de inutili, dar totusi, sunt curios de propunere :)

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Zatarra said:

image.png.5487099f4e8de366c9dfab2318021a1f.png

 

Cu chestia asta am scapat in proportie de 95% de spam aiurea. Ce propunere ai pentru a scapa de cei care cer invitatii de filelist? Cu toate ca eu nu ii vad chiar atat de inutili, dar totusi, sunt curios de propunere :)

Regex pe primul post daca contine 'filelist' si 'invitatie'.

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Zatarra said:

Intrebarea nu ar trebui sa fie aveti cont pe filelist, ci vrei cont pe filelist?

Si daca ei zic nu, isi fac cont si dupa fac un topic cu cerere invitatie filelist? O intrebare capcana trebuie.

Mai e o varianta. Daca scrie ca are cont de Filelist si spune "Da" atunci daca va face o cerere sa primeasca ban.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, .Breacker said:

Si daca ei zic nu, isi fac cont si dupa fac un topic cu cerere invitatie filelist? O intrebare capcana trebuie.

Mai e o varianta. Daca scrie ca are cont de Filelist si spune "Da" atunci daca va face o cerere sa primeasca ban.

Stiu eu ce-a mai simpla metoda. Ii pun sa-mi trimita un mesaj pe useru meu de filelist. Daca nu pot sa trimita nu-i las sa se inregistreze =))

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...