Jump to content
Kidro

Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

Recommended Posts

Eu fac servere de Metin, un joc, am primit o suma de bani pe paypal pentru acest lucru si am zis sa mi fac card, mi am facut cardul l-am bagat, am pus 10 lei pe card sa mi ia 1.50 euro la verificarea cardului pe paypal si ulterior am aflat ca nu am access la aplicatia online pentru ca nu am 18 ani, stie cineva de unde pot lua codul acela de 4 cifre?

 

Si mai am o intrebare, am dat sa mi trimita banii pe card chiar daca nu aveam cardul verificat ca m am gandit desi poate nu reusesc sa confirm ii primesc inapoi in 60 de zile daca e sa se intample ceva, imi scria PENDING la transfer pe card de 2 zile si azi cand am intrat pe paypal scrie COMPLETED, deci banii au ajuns undeva, e posibil daca nu am confirmat cardul sa intre banii pe el ?

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, OKQL said:

Suni la bancă si le ceri ultimul extras de cont, sau te duci personal dimineata

m am dus la banca si in extrasul de cont nu aparea nimic. 

Mai smecher, nici nu au intrat banii dar la tranzactie zice COMPLETED, nu ma mai lasa sa platesc cu cardul ma pune sa confirm cu buletinul, cred ca imi blocheaza contul ca nu am 18 ani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...