Jump to content

Recommended Posts

Just now, spider said:

Eu ti-am spus adevarul, metoda de criptare este aceiasi cu cea folosita de armata americana pentru securizarea datelor folosite de acestia.

Daca esti gibon si nu poti pricepe sensul cuvintelor, e fix problema ta.. Stii ce ti se aplica tie acum? fix vorba asta: sa te feresti de harnicia prostului..

 

Daca!Dar cum nu sunt,dobitocul esti fix tu! Atotstiutorul! Daca sunteti voi astia atat de destepti,de ce faceti afirmatii la care eu ,cel pe care il jigniti si faceti prost,va contrazic cu dovezi,nu cu povesti de-ale voastre ?

Mi-e scarba de prapaditi si nesimtiti.

Ce mai hackeri inchipuiti.Pai macar eu nu ma tin de hacker ,nu ma dau drept ceea ce nu-s ,spre deosebire de voi.

De ce nu lucrati la Nasa sau Pentagon ma? De ce nu v-au luat in USA ,daca tot aruncati cu noroi? Fiecare da de unde are

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nytro said:

Cine se mai abate de la subiect, aduce injurii sau face offtopic - ban direct. 

Perfect de acord .

Nu crezi ca daca puteam rezolva problema prin google nu mai apelam la acest forum?

 

Eu am o problema de rezovat,cer ajutor si tot eu sunt jignit?

 

Crezi ca nu am altceva mai bun de facut decat sa postez aici, cand am o problema de rezolvat si sa mai fiu si jignit in loc sa caut ajutor in alta parte?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...