Jump to content
promoseo

Plugin pentru cani personalizate

Recommended Posts

Salut RST, mi-a placut foarte mult ideea de cadouri personalizate, in special cani personalizate si am zis sa incerc si eu aceasta afacere. Am cumparat toata aparatura de care este nevoie, am pus anunturi promovare pe site-uri de anunturi, am facut o pagina de facebook si acum doresc sa fac si eu un site, dar m-am blocat la pluginurile pentru design product.

 

Vreau sa gasesc ceva cum este pe site-ul stargift, adica cumparatorul sa isi poata personaliza produsul, dar nu sa traga de poze, text etc. Mai usor este sa va pun un link de la stargift ca sa vedeti fix la ce ma refer. Sper sa nu se considere reclama fiindca acesta oricum este un site mare de cadouri pe care toata lumea probabil il cunoaste. 

 

Aici este cana cu 3 poze si text: https://www.stargift.ro/cadouri/cana-personalizata-cu-3-poze-si-text.html

 

Cumparatorul intra, vede pozele si daca ii place trebuie sa apese pe "personalizeaza" ca sa adauge pozele textul si sa faca comanda. Dar frumusetea site-ului este atunci cand intrii pe personalizeaza, iti pune designul in fata si apesi pe zonele unde doresti pozele si dai upload, ceva foarte simplu pt. cumparator.

 

Am cautat mai multe pluginuri de wordpress, dar toate sunt foarte cumplicate gen sa misti cana, sa pui tu unde vrei text poze si chestii de genul si la nici-un plugin de genul nu am gasit optiunea aceasta sa pun eu designul si ei sa inlocuiasca pozele.

 

Nu am un buget foarte mare pentru un plugin de genul, mai mult de 100$ nu-mi permit sa investesc in plugin. Pe majoritatea pe care le-am gasit erau pana in 60$. 

 

Va multumesc, astept orice ajutor si parere din partea dumneavoastra. (Rog un administrator sa cenzureze link-ul sau sa stearga topicul daca este considerat reclama, nu doresc sa fiu sanctionat, multumesc).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...