Jump to content
MihaiHHH

Salut! Bine v-am regasit.

Recommended Posts

 Am mai fost pe aici acum vreo 3 ani, inainte sa incep facultatea aveam multe curiozitati. Acum sunt in anul meu de practica la McAfee (dupa mai am 1 an de facultate) si totul merge ok. Am zis sa ma reintorc incat curiozitatile mele au devenit mult mai vaste, si am zis ca poate pot sa ajut si eu la randul meu alti pustani. (am uitat contul cel vechi). 

 Multumesc celor care m-au ajutat atunci si sper ca aia de m-au descurajat (au fost si astfel de oameni) sa-si fii schimbat atitudinea. 

 

 Sa aveti o seara buna. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gigiRoman said:

anul meu de practica = cred ca e in Anglia

Ma gandeam ca cineva o sa se prinda dupa detaliul asta. ;) 

1 hour ago, Nytro said:

Salut, la McAfee in Romania (nu stiam ca au birouri aici)? Ce faci acolo, cum e? 

E ok, lucrez in echipa lor de DLP/NDLP pe mai multe produse de ale lor (nu antivirusul, toata lumea uraste ala). Pana acum m-am familiarizat cu sistemul lor, am invatat mult linux, bash, perl, python si ceva C. Am scris si ceva cod (vreo 200 linii) care a intrat in release-ul de acum ceva saptamani. In principiu e ok, invat mult, am de la cine insa nu am un termen de comparatie inca fiind prima mea companie la care lucrez in domeniul asta. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...