Jump to content

Recommended Posts

La Multi Ani, tuturor...

Nu de mult timp, pe acest forum am aflat (din intamplare) o invitatie ptr FileList, pe care am si folosito. Multumesc celui care a postato aici.

Odata avand cont am facut o donatie, si acum am posibilitatea de a oferi si eu o invitatie. De aceia m-am gandit ca e doar firesc si drept sa fac asta.

 

 

FOARTE IMPORTANT - ptr "lumea de rand" ca mine, LOL - not so important ptr "IT guys /gals"

 

1) Rugamintea mea e doar, ca cel/cea  care o foloseste sa se comporte in mod civilizat pe "FileList", si sa ia in considerare si sa respecte regurile de pe site:

Citez de pe "FileList":

<< Atentie: Userii sunt responsabili pentru activitatea celor pe care-i invita.

Daca persoana invitata se comporta necorespunzator, atat ea cat si cel care a invitat-o primesc sanctiuni ce pot merge pana la dezactivarea contului si blocarea adresei IP.

Se accepta un singur cont per calculator indiferent cati oameni folosesc acel calculator; nerespectarea acestei conditii duce la disable pe toate conturile. >> 

 

2) Daca a-ti reusit sa folositi aceasta invitatie, si incercati sa faceti dowload, va recomand sa incepeti cu un torrent, care are foarte multi "seed"-ri, si sa lasati calculatorul /clientul deschis (dar asta nu inainte de a folosi un VPN), PENTRU a va crea o "RATIE" buna, si astfel nu ve-ti primi un "warning".

 

3) Invitaia se expira in 2 zile, din moment ce a fost generta - Sambata, 11 Ianuarie 2020, ora Romaniei 23:06:28

    NU UITATI: Inainte de a folosi-o, creati-va un "gmail" email (in mod ovios nu pe numele dvs adevarat) la care o sa primiti un link de confirmare ptr contul de pe FilesList.

    Ginditi-va de asemenea la un "cool" UserName, care sa-l folositi pe site.

 

INVITATIA ptr. https://filelist.ro/signup.php 

468f4edf85430777e9625eebebbb0d12 

 

Numai bine

   
Edited by Pleione
more info
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pai tu daca postezi invitatii in public, nu inteleg de ce ai mai scris atatea reguli cand o poate lua si ion din spatele gării, iar tu ce faci? Cand ion are clase cat trenul si habar nu are sa citeasca

 

Ai hidden content, macar sa stie e inseamna zulu

Edited by Vasile.
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vasile. said:

Pai tu daca postezi invitatii in public, nu inteleg de ce ai mai scris atatea reguli cand o poate lua si ion din spatele gării, iar tu ce faci? Cand ion are clase cat trenul si habar nu are sa citeasca

 

Ai hidden content, macar sa stie e inseamna zulu

Cred ca insasi titlu post-ului

(FOARTE IMPORTANT - ptr "lumea de rand" ca mine, LOL - not so important ptr "IT guys /gals" )

e "self explanatory"),

ptr ca am urmarit acest subiect postat si de altii, si am fost sigur ca cineva ca Vasile, v-a face un comentariu de gen "Cand Ion are clase cat trenul si habar nu are sa citeasca". ("Regulile" cum spui tu, nu sant ptr oameni ca tine, ci ptr "lumea de rand", cu o pregatire intre "Ion din spatele garii" si "Vasile" din IT) - lol

 

Nu ma mira de loc de comentriul tau, ptr ca in ziua de azi rautatea si rea vointa sant vazute ca normal. 

 

P.S.

  - Singurul lucru necesar pentru triumful răului este ca oamenii buni să nu facă nimic -

   "The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing". 

   Edmund Burke  

Edited by Pleione
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Pleione said:

Cred ca insasi titlu post-ului

(FOARTE IMPORTANT - ptr "lumea de rand" ca mine, LOL - not so important ptr "IT guys /gals" )

e "self explanatory"),

ptr ca am urmarit acest subiect postat si de altii, si am fost sigur ca cineva ca Vasile, v-a face un comentariu de gen "Cand Ion are clase cat trenul si habar nu are sa citeasca". ("Regulile" cum spui tu, nu sant ptr oameni ca tine, ci ptr "lumea de rand", cu o pregatire intre "Ion din spatele garii" si "Vasile" din IT) - lol

 

Nu ma mira de loc de comentriul tau, ptr ca in ziua de azi rautatea si rea vointa sant vazute ca normal. 

 

P.S.

  - Singurul lucru necesar pentru triumful răului este ca oamenii buni să nu facă nimic -

   "The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing". 

   Edmund Burke  

Iar deviviezi de la subiect, engleza, franceza, poloneza, eu doar ti-tiam spus ce tre sa faci, dai un simplu hidden content sa nu vada tot prostu care intra pe google si cauta "invitatii fl" + ca nu se mai accepta aici, sau in cel mai nefericit caz, oferi cuiva cu minim 50 de posturi de calitate, i don,' giv a fuk in limba ta engleza

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Vasile. said:

Iar deviviezi de la subiect, engleza, franceza, poloneza, eu doar ti-tiam spus ce tre sa faci, dai un simplu hidden content sa nu vada tot prostu care intra pe google si cauta "invitatii fl" + ca nu se mai accepta aici, sau in cel mai nefericit caz, oferi cuiva cu minim 50 de posturi de calitate, i don,' giv a fuk in limba ta engleza

Limbajul tau folosit aici, iti arata caracteru'...

...cu toata educatia ta de IT, invata in primul rand sa scrii corect in lb. romana.

(...si care e problema ta, daca cineva intra pe google, si afla informatia care si-o doreste ...cel putin nu "deviveaza" de la subiect )

Edited by Pleione
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea este ca omul s-a inscris pe acest forum cu intentii bune si nu doar ca a vrut, a si facut o fapta buna, oferind o invitatie gratuita cuiva care are nevoie. Pur si simpu putea sa vanda invitatia aia, cu siguranta se gasea cineva sa-i dea 5-10$ pe ea la ce bataie e pentru invitatii de filelist in ultima perioada.

 

Dar na, omul a facut o fapta buna si tu i-ai sarit in cap. Cam asta e logica si prin guvern, la ce sa faca o fapta buna pt. toata lumea, pune faptele bune in "spoiler" sau o face pt cei cu "minim 50 posturi". adica toti politicienii doar pt. ei, in fine, ne abatem de la subiect.

 

Omul acum doua zile mi-a dat mesaj, coaie, a venit si mi-a dat mesaj, avea un singu post pe forum si mi-a dat mesaj daca am nevoie de invitatie GRATIS sau daca cunosc pe cineva. I-am zis ca am deja cont si ca nu am nevoie de invitatie, pur si simplu putea sa-l doare-n undeva de invitatie si sa o lase sa expire, dar nu, omul a preferat sa-si pierda din timpul lui si sa se chinuie sa faca un topic unde sa puna invitatia ca sa o ia cineva.

 

Dar tu, ca o persoana aroganta, dupa ce il tot jignesti, mai vi si cu arfe de pustan de pe fortnite care se lauda ca are skinuri mai "smechere"

 

7 hours ago, Vasile. said:

Futemas in invitatia ta, macar in b64, mai esti si tare in plisc, faci donatii aiurea, am ratie cat nu ai tu zile

 

Pleione ai respectul meu, ignora-i pe arogantii de genul asta, bafta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, promoseo said:

Parerea mea este ca omul s-a inscris pe acest forum cu intentii bune si nu doar ca a vrut, a si facut o fapta buna, oferind o invitatie gratuita cuiva care are nevoie. Pur si simpu putea sa vanda invitatia aia, cu siguranta se gasea cineva sa-i dea 5-10$ pe ea la ce bataie e pentru invitatii de filelist in ultima perioada.

 

Dar na, omul a facut o fapta buna si tu i-ai sarit in cap. Cam asta e logica si prin guvern, la ce sa faca o fapta buna pt. toata lumea, pune faptele bune in "spoiler" sau o face pt cei cu "minim 50 posturi". adica toti politicienii doar pt. ei, in fine, ne abatem de la subiect.

 

Omul acum doua zile mi-a dat mesaj, coaie, a venit si mi-a dat mesaj, avea un singu post pe forum si mi-a dat mesaj daca am nevoie de invitatie GRATIS sau daca cunosc pe cineva. I-am zis ca am deja cont si ca nu am nevoie de invitatie, pur si simplu putea sa-l doare-n undeva de invitatie si sa o lase sa expire, dar nu, omul a preferat sa-si pierda din timpul lui si sa se chinuie sa faca un topic unde sa puna invitatia ca sa o ia cineva.

 

Dar tu, ca o persoana aroganta, dupa ce il tot jignesti, mai vi si cu arfe de pustan de pe fortnite care se lauda ca are skinuri mai "smechere"

 

 

Pleione ai respectul meu, ignora-i pe arogantii de genul asta, bafta.

Multam mult ptr afirmatia de mai sus...

Stiu ca daca eram cu "2 mnute mai intelept", nu ii raspundeam deloc la postul lui. De fapt e foarte greu sa nu raspunzi cand vezi ca cineva ii asa de arogant, si te jigneste fara sa-i fi facut nimic, ba din contra, sa faci ceva bun (in masura in care se poate), ptr alt seaman de-al tau. Cred ca e doar natura umana, doar sa-i raspunzi, stiind acest lucru - angrennandu-te de fapt in conversatie fara un sfirsit pozitiv. 

 

PS - Imi cer scuze de la admin si moderatori acestui site, ptr devierea de la topic,

        (...si sper sa nu fie adevarat ce a spus "Vasile", ca nu se accepta, sa dispui "invitatii FileList" aici pe acest forum ! )

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 0xStrait said:

Ba cand v-am zis ca e prost Vasile, nu m-ati crezut. :)))

Sa mori tu de nu te fac carder?

Tigan borat din familia Lingurar si Nuțu 

Ah si de a lui Clămparu, Craisoare stai cuminte ca te duci dupe zebrele

Edited by Vasile.
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
51 minutes ago, Vasile. said:

Sa mori tu de nu te fac carder?

Tigan borat din familia Lingurar si Nuțu 

Ah si de a lui Clămparu, Craisoare stai cuminte ca te duci dupe zebrele

Ba daca esti prost macar taci, sa nu se afle ca esti. Tu chiar nu vezi ca atragi numa hate? In toate topicurile esti negativist, deaia se comporta ceilalti rau cu tine. Pula mea nu stiu de ce nu ti-ai luat ban pana acum, probabil ai vre-un membru din staff care-ti tine spatele sau poate donezi pentru plata server-ului, altfel nu-mi explic. Util nu esti deloc pe forum-ul asta, in toate reply-urile tale descurajezi si instigi la ura.

 

Cunostinte dovedite = 0

Prostie = 100%

Lauda = 100%

Dezinformare prin minciuna = 100%

Ajutor pentru ceilalti membri = 0% (ba mai rau descurajezi si instigi la ura)

Respect pentru cei din jur = 0%

Content de calitate = 0%

 

Facem un poll pt. ban Vasile? Cine se baga? Comunicam prin Upvote :)

Edited by 0xStrait
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Doamne ce s-a ajuns aici. Toti incultii si prostii au un cuvant de spus. 
 

Ba, cand mi-am facut eu cont aici, eram prost si eu intr-adevar, dar macar cu timpul m-am cizelat. Am invatat sa nu mai fiu prost. Cand unul iti zice ca esti prost, ai dreptul sa nu te intrebi daca intr-adevar esti. Cand iti zice tot forumu ca esti vaide capu tau si tu persisti in prostie, este ceva psihic. 
 

Nu cred ca cineva din staff se preteaza la asa ceva. Sa lase prostii liberi doar ca li se plateste hostul. Daca este asa, eu ma ofer sa contribui cu o suma lunar, doar pentru ca aici am invatat multe lucruri si mi-am facut destui prieteni. 
 

Sper sa nu ajunga ultimu loc pe care sa intru pe internet locu asta, datorita prostilor. Aveti cont de Slack, sunt oameni care participa la CTF-uri si cauta oameni acolo. Nu e nimeni. Puteti invata ceva aici. E alegerea voastra daca vreti sa ramaneti prosti. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
31 minutes ago, SynTAX said:

Doamne ce s-a ajuns aici. Toti incultii si prostii au un cuvant de spus. 
 

Ba, cand mi-am facut eu cont aici, eram prost si eu intr-adevar, dar macar cu timpul m-am cizelat. Am invatat sa nu mai fiu prost. Cand unul iti zice ca esti prost, ai dreptul sa nu te intrebi daca intr-adevar esti. Cand iti zice tot forumu ca esti vaide capu tau si tu persisti in prostie, este ceva psihic. 
 

Nu cred ca cineva din staff se preteaza la asa ceva. Sa lase prostii liberi doar ca li se plateste hostul. Daca este asa, eu ma ofer sa contribui cu o suma lunar, doar pentru ca aici am invatat multe lucruri si mi-am facut destui prieteni. 
 

Sper sa nu ajunga ultimu loc pe care sa intru pe internet locu asta, datorita prostilor. Aveti cont de Slack, sunt oameni care participa la CTF-uri si cauta oameni acolo. Nu e nimeni. Puteti invata ceva aici. E alegerea voastra daca vreti sa ramaneti prosti. 

Poate ceilalti nu realizeaza cat adevar ai prin acest reply. lol :))

 

+1 pt. donatie daca chiar ala e motivul real.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, aismen said:

Daca vreti invitatii apelati la mine ca am eu multe, pentru toata lumea.

ha-ha...

- @aisman ...in alt post pe aceiasi tema, am vazut ce invitatii ai (in "hidden")! Nu le mai da sperante false, la oameni 😁

Edited by Pleione
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Pleione said:

ha-ha...

- @aisman ...in alt post pe aceiasi tema, am vazut ce invitatii ai (in "hidden")! Nu le mai da sperante false, la oameni 😁

Ce ai mane....Omul nostru se ocupa cu asa ceva. Mereu  cand cineva a avut nevoie de invitatii, prietenul nostru AISMEN  a dat cate o invitatie...

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, dimss said:

Pentru ca imi place genul acesta de atitudine:

 

Invite code Created Expires    
16e948bf9294415bc6083307c07fb160 13/01/2020 - 11:22:52 2d 00h 00m 00s

 

@dimss

...ah ...se pare ca oamenii, nu sant chair asa de "disperati", ptr FileList /Invitatii, din moment ce este 14/01/2013, ora 05:45 si nimeni nu a zis un "multumesc" lui "dimss"

Edited by Pleione
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...