Jump to content
CostinBalan2

Fan Courier

Recommended Posts

2 hours ago, CostinBalan2 said:

Salut ! Am o intrebare pentru cei care au mai trimis recent colete cu FanCourier . Daca chem curierul lamine la adresa ca sa completeze documentele de expediere ii trebuie  si cnp-ul meu ? Nu am buletinul momentan si spre rusinea mea nu stiu toate cifrele de la cnp .

Cnp gasesti in certificatul de nastere, dar mai degraba au nevoie de numarul si seria buletinului.

Link to comment
Share on other sites

Seria si nr de pe actul de identitate. CNP nu-ti este necesar insa ca sa iti raspuns la intrebare (cum a spus si colegul de mai sus), Codul Numeric Personal il gasesti si in Certificatul de Nastere.

 

SI nu, nu este o rusine sa nu iti stii CNP-ul.

 

Seara faina.

Link to comment
Share on other sites

Foloseste serviciile de courierat (Fan courier) prin intermediul site-ului OLX si nu ai nevoie de nimic. Completezi acolo adresa, ce trimit, rambursul etc si se creaza AWB si a doua zi iti vine curierul la poarta ca sa ridice coletul, nu trebuie sa faci absolut nimic.

 

AVANTAJ: Un colet normal costa pana in 20-22 lei pe OLX, daca chemi tu curierul de pe site-ul lor, te duce la 40-50 lei coletul, asa ca prin intermediul site-ului OLX scapi mult mai ieftin si mai usor.

 

Eu am zeci de livrari in ultima perioada pentru ca vand chestii personalizate pe OLX. Pt. mai multe detalii contacteaza-ma in privat si iti arat cum se face.

 

Sau daca doresti sa trimiti si prin alti curieri, iti pot da in privat un alt site, de acolo poti trimit cu 16,9 tariful standard, doar ca trebuie sa platesti inainte.

Edited by promoseo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...