Jump to content
wirtz

Cumpar baza date site filme

Recommended Posts

nu nu, eu doresc cu filme cu tot. platesc munca oamenilor, nu vreau script. de alea fac rost usor. ma mai contactase un baiat sa-mi vanda, dar nu de asta e necesar. merci oricum.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, lzomedia said:

nu stiu de ce vrei tu wordpress 

am eu domeniu cu script cu tot 

http://filmenonstop.com ti-l pot oferi gratis daca ai nevoie , le traduce automat ( yandex ) 

se pare ca nu m-am exprimat bine , ha. deci eu doresc site de filme....sa-l pun pe domeniul meu ... pe scurt.... filmele...sa fie introduse deja in postari, nu ... trailere.... sau sa preia automat nush ce. merci oricum, dar nu asta caut eu.... 

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

nu intelegi la ce ma refer. e vba de continut unic, nu doar linkuri aiurea bagate. asa nu vei avea trafic din google. vezi pe filmeonline.st spre ex cum sta treaba. mai am un site de filme si crede-ma ca nu e vba de 1-2 ore daca vrei ceva de calitate. la ala am lucrat vreo 2 luni sa fac o baza de date cat de cat acceptabila cu un trafic modest. e vba de taguri, de poze, de descrieri bagate, embed la fiecare film. cum faci tu asta in 2 ore sau o zi pt 100 filme? :)) iar site de filme cu rss aggr nu fac pt ca nu functioneaza mizerii copiate...decat pt timp pierdut... asa poti indexa si 1000 de filme in 10 minute ...

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wirtz said:

se pare ca nu m-am exprimat bine , ha. deci eu doresc site de filme....sa-l pun pe domeniul meu ... pe scurt.... filmele...sa fie introduse deja in postari, nu ... trailere.... sau sa preia automat nush ce. merci oricum, dar nu asta caut eu.... 

pai siteul ofera sistem de admin in care poti pune ce vrei tu la filme , ideea este ca are si automatizare poti sa imi dai pm si iti arat cum arata 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, lzomedia said:

pai siteul ofera sistem de admin in care poti pune ce vrei tu la filme , ideea este ca are si automatizare poti sa imi dai pm si iti arat cum arata 

nu vreau sa pun eu. eu cumpar baza de date cu tot cu filme :))) dc am facut topicul ? :)))) acum serios, daca era faceam site de la zero iar pe orice tema nulled. nu ma int tema in sine sau scriptul. ma int baza de date...... cu filmele bagate si sa fie unica pt indexare. am niste domenii pt filme cu PA/DA mare unde doresc sa pun continut unicat.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Eu am impresia ca tu nu prea intelegi ce vrei. Ce vrei tu, nu exista. O baza de date cu filme care sa aiba si link-uri functionale? Asta nu vei gasii niciodata, link-urile sunt scoase de DMCA mereu, probabil o sa iei o baza de date de filme doar cu descrieri, taguri etc si cu un link embed catre un fisier care nu mai exista.

 

Eu am impresia ca tu vrei ceva total automat. Gen cand DMCA iti va scoate un film (acel video pe care te uiti, o sa dispara si nu o sa mai existe, adica nu mai poti da play sa te uiti la film) sa se puna automat inapoi cand cineva acceseaza filmul.

 

 

Link to comment
Share on other sites

tu ce intelegi prin link? eu ma refer la codul emebed cu filmele puse, descriere, tag, poze... ba exista, stai calm. sunt situri rusesti care nu le dau jos. maj siturilor de genul adopta asta. eu spre ex la un site lucrat de mine de care m-am ocupat din an in paste... cu nici 200 filme puse acum un an ... scot pe zi (cu domeniu nou) in jurul a 10-15 dolari pe zi.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Da, si dupa ce o sa cumperi aceasta baza de date cu codul embed cu filmele puse, descriere, tag, poze, cel mai probabil codul EMBED nu o sa mai functioneze ca acel video a fost sters de DMCA. Daca iti va face cineva aceata baza de date pe loc, porbabil dupa 1-2 saptamani tot nu o sa mai ai acele EMBED-uri functionale. Adica cel mai probabil o sa te uti la o mare pata neagra in loc de video.

 

Bafta la ce cauti.

Edited by promoseo
Link to comment
Share on other sites

Scopul e indexarea. o sa adaug ` de dragul vizitatorului cocalar` .... un anunt acolo pt semnalare de embed nefunctional lol. :))) ma int indexarea unica in google pe mn :))) tu crezi ca fac asta de dragul filmelor ? :)))) oricum .. ca sa o dam asa... toate-s jidanesti :)) , automat mizerii... dar se merita investit acum daca iei domenii cu autoritate....

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Tu mai pe scurt vrei descrieri unice, contentul. Atunci fa cum ti-a zis Fi8sVrs si ma platesti pe mine si eu iti voi face descrierile unice. Asa ai ajuns fix unde ai vrut. Site de filme cu continut unic, perfect pentru index in google. Embedurile considera ca nu sunt functionale, ca le-a semnalizat cineva si le pui tu manual pt. fiecare filme (undeva la 10 secunde sa-l iei si sa-l si pui).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Fi8sVrs said:

Tu vrei Scrapers  sa nu faci bulău

 asta e o sursa de venit aiurea care nu vreau sa o ratez cu anumite domenii. :)) am pe cine pune sa se ocupe de actualizari. am alte situri pe cap de care ma ocup si care imi face placere:))

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Te as sfatui sa le adaugi manual, pt o mai buna indexare e mult mai ok sa adaugi 10 pe zi, decat toate 100 o data. Intelegi ideea. Plateste pe cineva sa adauge maxim 10 filme pe zi, in fiecare zi.... vezi categoriile sa fie ok, descrierile lungi-- meta titlul si meta descrierea cel mai important. 

 

Daca ai domeniu cu pa/da mare, mai bine cresti cum am zis eu, decat sa importi 300 de filme azi. Google ul le vede mai natural

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

pai mai nene matei.. aia e logica mea... dar doresc o alta baza date dinainte unicat sa fie uploadata.... :) ai like oricum. am om de imi intretine situri de gen. isi primeste partea. dar doresc si alte baze de date de la oameni pe care sa le platesc... doar din mot asta postez aici ... ufff. in final, un om care se pricepe oarecum. daca ai treaba pe seo sa ma anunti pe prv sau mail, detin mai toate nisele. inclusiv siteuri mari cu peste 100.000 unici pe zi cu rank pe gl de peste 15 ani. lucrate personal...

 

stiturile de gen le fac din pura placere pt alte cauze, prietenii stiu dc lol :)) https://comunitateaidentitara.com/sprijinind-romanii-aflati-in-dificultate/ (nu detin eu site-ul. CI este inreg si la stat, nu se fac magarii pt cei ce vor sa ajute) eu imi iau mia doar din nationalisti.ro pe luna din adsense. sa mai zic de mgid si adnow? imi ajunge.... astea-s doar pt donat ce imi fac cu alea de filme.. iar repet ... ... de incredere zic ca-s ... nu-s `le happy merchant` ........... le_happy_merchant.JPG

arbeit .. arbeit ... macht .... nu mai zic... ca bag forumu in belea.. :))

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, wirtz said:

pai mai nene matei.. aia e logica mea... dar doresc o alta baza date dinainte unicat sa fie uploadata.... :) ai like oricum. am om de imi intretine situri de gen. isi primeste partea. dar doresc si alte baze de date de la oameni pe care sa le platesc... doar din mot asta postez aici ... ufff. in final, un om care se pricepe oarecum. daca ai treaba pe seo sa ma anunti pe prv sau mail, detin mai toate nisele. inclusiv siteuri mari cu peste 100.000 unici pe zi cu rank pe gl de peste 15 ani. lucrate personal...

 

stiturile de gen le fac din pura placere pt alte cauze, prietenii stiu dc lol :)) https://comunitateaidentitara.com/sprijinind-romanii-aflati-in-dificultate/ (nu detin eu site-ul. CI este inreg si la stat, nu se fac magarii pt cei ce vor sa ajute) eu imi iau mia doar din nationalisti.ro pe luna din adsense. sa mai zic de mgid si adnow? imi ajunge.... astea-s doar pt donat ce imi fac cu alea de filme.. iar repet ... ... de incredere zic ca-s ... nu-s `le happy merchant` ........... le_happy_merchant.JPG

arbeit .. arbeit ... macht .... nu mai zic... ca bag forumu in belea.. :))

Ti am dat email. Noi am colaborat pe SEO in 2014...

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, wirtz said:

pai mai nene matei.. aia e logica mea... dar doresc o alta baza date dinainte unicat sa fie uploadata.... :) ai like oricum. am om de imi intretine situri de gen. isi primeste partea. dar doresc si alte baze de date de la oameni pe care sa le platesc... doar din mot asta postez aici ... ufff. in final, un om care se pricepe oarecum. daca ai treaba pe seo sa ma anunti pe prv sau mail, detin mai toate nisele. inclusiv siteuri mari cu peste 100.000 unici pe zi cu rank pe gl de peste 15 ani. lucrate personal...

 

stiturile de gen le fac din pura placere pt alte cauze, prietenii stiu dc lol :)) https://comunitateaidentitara.com/sprijinind-romanii-aflati-in-dificultate/ (nu detin eu site-ul. CI este inreg si la stat, nu se fac magarii pt cei ce vor sa ajute) eu imi iau mia doar din nationalisti.ro pe luna din adsense. sa mai zic de mgid si adnow? imi ajunge.... astea-s doar pt donat ce imi fac cu alea de filme.. iar repet ... ... de incredere zic ca-s ... nu-s `le happy merchant` ........... le_happy_merchant.JPG

arbeit .. arbeit ... macht .... nu mai zic... ca bag forumu in belea.. :))

 

Cred ca zilele astea faci o caruta de bani de pe seama prostilor (ca aia e nisa nationalisti.ro, lucrativa de altfel) care se isterizeaza? Poti baga orice petarda si ei o musca rapid..

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...