Jump to content
DigitalKid

Jreister?

Recommended Posts

El este, pacat de el, nu e nicio gluma de rahat, chiar el este, am verificat personal...Un om tanar, cu capabilitati... Si o luase pe drumul cel bun, dar vedeti cum e soarta asta de rahat. Odihneasca-se in pace.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wav3 said:

Ba pe bune? El e?

Nu glumeste nimeni, promit, el este. Poza de pe facebook pe care o are coincide cu o poza de pe discord pe care a avut-o la un moment dat.

Link to comment
Share on other sites

Disclaimer: dezavuez si dezaprob cele intamplate, nu argumentez pentru executii. 

 

- Sper ca treaba sa dea mult si bine de gandit restul amatorilor de ciordeli

 

- Nici un pitiponc nu se gandeste pentru 1 secunda ca pentru unii banii aia care ii ciordesc poate inseamna o batranete linistita, un tratament pentru cancer sau HIV pentru o ruda, viitorul unui copil, banii de inceput in viata pentru un cuplu proaspat casatorit, etc. 

 

- Din spatele ecranului, in propriul dormitor e foarte usor sa fii smardoi. Insa in multe tari daca intra cineva peste tine in casa sa te fure ai dreptul sa il omori fara nici o strabatere. Nu se gandeste nici un gibon la trauma psihica si fizica cauzata cand ii fura unuia banii din cont, chiar daca e la distanta.

 

- Legile din Romania in general dar mai ales cele privind infractiunile online sunt foarte stupide. Motiv pentru care unii simt nevoia sa isi caute si dreptatea proprie 

 

Cine are urechi de auzit sa auda...

Edited by QuoVadis
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Nimeni niciodata nu va invata din povesti. Lectiile se invata pe propria piele. Unii primesc lectii mai dure decat altii. Odihneasca-se in pace. 
 

PS: Grasu ala de Cetin, purtatoru ala ilegal de 50kg de cacat este cel mai antipatic personaj din online-ul romanesc. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SynTAX said:

Nimeni niciodata nu va invata din povesti. Lectiile se invata pe propria piele. Unii primesc lectii mai dure decat altii. Odihneasca-se in pace. 
 

PS: Grasu ala de Cetin, purtatoru ala ilegal de 50kg de cacat este cel mai antipatic personaj din online-ul romanesc. 

 

De ce bro? Mie imi place omul. Ce treaba are ca e sau nu gras?

Sau esti fan Mircea badea? Hahaha

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Nah, nu-s fan nici Mircea Badea dar am o problema eu cu toti bloggerii si in special cu el. Nu imi plac oamenii care au o parere despre tot pe pamantul asta. 

Edited by SynTAX
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SynTAX said:

Nah, nu-s fan nici Mircea Badea dar am o problema eu cu toti bloggerii si in special cu el. Nu imi plac oamenii care au o parere despre tot pe pamantul asta. 

 

Nu vreau sa deviez dar miroase exprimarea a comunism (care il detest). Dreptul la libera exprimare este unul fundamental. Nu te pune nimeni sa dai click la fel cum ai telecomanda la TV. Daca vor sa elucubreze o fac pe banii si timpul (mai pretios decat banii) lor si unii ar inceta daca nu exista nici un interes. De exemplu eu citesc doar bloguri din domeniul profesional pentru ca nu imi sunt de folos debitarile de la toate nulitatile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...