Jump to content
whistler

alternativa google translate.

Recommended Posts

4 hours ago, Fi8sVrs said:

Baiatu a intrebat de o alternativa mai buna, implicit si gratuita, avand in vedere ca a cerut alternativa la "google translate". Tu vi si ii dai link cu un site in care o firma isi prezinta oferta de servicii de traducere profesionala contra-cost :( .

Edited by iulik
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
2 hours ago, iulik said:

Baiatu a intrebat de o alternativa mai buna, implicit si gratuita, avand in vedere ca a cerut alternativa la "google translate". Tu vi si ii dai link cu un site in care o firma isi prezinta oferta de servicii de traducere profesionala contra-cost :( .

 

Numai suge pula aiurea, nu a specificat "gratuit" sunt motoare de translate cu  cativa centi per word

hatere

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
12 minutes ago, iulik said:

nu mai *

 

Pxle4RgNTeuDjus2w2hsOw.png

XuzwZiOWR5KAJKLy85AIuA.png

 

numai, nu mãi ca nu esti la pertu cu mine, si nu eu am venit aici, cred ca tu ai venit

 

on: sunt o multime de motoare de traducere, cu bani

 

 

daca vrei si cu sufletul in rai, numai*

 

off/ti-am spus sa nu sugi 

Capture.png

Edited by Fi8sVrs
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2020 at 12:16 AM, iulik said:

nu mai *

 

Pxle4RgNTeuDjus2w2hsOw.png

XuzwZiOWR5KAJKLy85AIuA.png

 

Vorbesc Vulgar, de ce Pula mea te bagi in zeamà si faci offtopic, i-am dat omului alternativa, dai dislike de pe doo conturi

 

Vrei ceva de calitate platesti.

 

 

VASILE este facut pe 1 ianuarie de sf. Vasile, deoarece nu aveam actele cu mine, cap de plută

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Vasile. said:

 

Vorbesc Vulgar, de ce Pula mea te bagi in zeamà si faci offtopic, i-am dat omului alternativa, dai dislike de pe doo conturi

 

Vrei ceva de calitate platesti.

 

 

VASILE este facut pe 1 ianuarie de sf. Vasile, deoarece nu aveam actele cu mine, cap de plută

Imi cer scuze nu am stiut ca nu aveai actele la tine...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Vasile. said:

 

Vorbesc Vulgar, de ce Pula mea te bagi in zeamà si faci offtopic, i-am dat omului alternativa, dai dislike de pe doo conturi

 

Vrei ceva de calitate platesti.

 

 

VASILE este facut pe 1 ianuarie de sf. Vasile, deoarece nu aveam actele cu mine, cap de plută

Si ti-ai facut cont cu numele Vasile ca sa dovedesti ca te cheama Vasile din cauza lipsei actelor? Just asking

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tagheuer said:

Si ti-ai facut cont cu numele Vasile ca sa dovedesti ca te cheama Vasile din cauza lipsei actelor? Just asking

Nu cap sec era sf. Vasile pe 1 ianuarie, iar dupe Revelion am intrat ca nu am "parola123" ca tine, si nu o aveam la mine

https://www.noutati-ortodoxe.ro/calendar-ortodox/

 

Am ajuns in polemici, pe tine "te cheama"? E nickname

 

Revenind, gasest un translator in CORECT in Ruble pe habrahabr.ru

Edited by Vasile.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Puteți utiliza acest serviciu cu traduceri juridice - https://pickwriters.com/legal-translation-services unde puteți găsi toate serviciile de traducere legală Veți găsi acolo și alte limbi care vă pot ajuta să învățați mai mult. Este mai bine decât Google, deoarece acesta din urmă poate traduce doar cuvinte, nu pasaje sper că ajută

Edited by OceanDean
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...