Jump to content

Recommended Posts

Salut! Acum câteva zile mi.a apărut addict pe contul de filelist. Și nu am a-mi descarcat de 3 zile. Dacă descarc acum ceva în timp ce am Addict, risc sa.mi închidă contul din cauza ca am Addict? 

Salut ! Cei de la filelist au forum propriu pentru întrebări de genul. Au și canal de IRC dacă te simți nostalgic.

Ca să îți răspund la întrebare... Nu este nici o problemă ca ai Addict. Este doar un rank dat celor care le utilizează platforma mai des si mai mult. Deci este un lucru bun și nu îți va închide nimeni contul.

Spor!

• Thanks 1

7 minutes ago, leona said:

Buna

Ma poate ajuta cineva cu o invitatie pe filelist?

Multumesc anticipat

Da, lasa-mi mail.

• Downvote 1

11 minutes ago, aimstein1 said:

Nu inteleg de ce faci glume dinastea, daca nu vrei sa ajuti pe cineva nu ajuti dar nu-ti bati joc, codul ala sa-l folosesti tu ;)

Pentru ca e un bou . Si eu iam zis sal foloseasca cu masa. 

Ar trebui sa scrii la adminastrori ce trimite nenorocitul

Edited by Infinity70
  • Confused 1
  • Downvote 3

40 minutes ago, QuoVadis said:

@Infinity70
 @aimstein1

Codul de filelist e encoded in imagine, e facut asa ca sa nu le dam de pomana la toti copiii. Uita-te cu atentie, mai de la distanta, ca e acolo.

Poti sal folosesti si tu cu prietenul tau aismen 😁 Aveti grija sa nul bagati tare 😁😀

Edited by Infinity70
  • Downvote 3

3 minutes ago, promoseo said:

Trimite-mi si mie pe privat ce le trimiti lor, sunt foarte curios de ce va tot injura astia cu invitatii de filelist :))

Vrei si tu o invitatie? Lasa email in privat.

• Haha 3
  • Downvote 1

Intri intr-o cumunitate de crocodili si ceri direct ceva. O sa primiti doar hate si mistouri, e logic.
Stati un pic pe aici, participati activ, nu trebuie sa fiti genii, si poate o sa primiti si astea.

Daca nu esti recomandat, o sa primesti numai caterinca.

Va dau eu invitatii daca daca saptamana ce vine participati cu ceva interesant aici.  

• Upvote 1

19 minutes ago, a.mano18 said:

imi poti da si mie te rog, m-am rugat la colegii mei sa imi trimita si mie si n au vrut;((😅

Numai cereti de la nenorocitul de aismen ca trimite la toata lumea o poza cu p...a. . Iti cere email si nici nu trebuie . Ca invitatia e un cod  tiar putea trimite aici in privat. 

• Sad 2

30 minutes ago, 1roman3 said:

Mersi frumos pentru poza trimisa. Pe langa faptul ca am aflat ca iti plac fetitele cu penis (she-male) am aflat de asemenea de nivelul tau de maturitate. Nu stiu de ce ma asteptam la altceva.

Sfatul meu maturizeaza-te baiete!

Intri pe o comunitate unde primul lucru pe care-l faci este sa ce cersesti ce te astepti? Sa-ti oferim invitatia si sa iti trimitem si o curva? Nu veneai sa pui o intrebare despre un proiect/programare/securitate sau sa oferi ceva.

Edited by tagheuer