Jump to content
Bistro18

Invitatie

Recommended Posts

As fi dorit si eu , doar o invitatie filelist v-am cerut de mai multe ori , dar n-am primit , am mai avut conturi si am mai raspuns la topicuri , dar intodeauna cand am cerut o invitatie primeam ban , dar asta e o sa-l sterg topicul , cum dati si la alti doream si eu , nu sunt chiar nou pe forum , am vrut sa ajut si eu cu cate ceva in forum , dar vad ca toti primesc care au noroc , dar eu primesc ban. Ma scuzati de deranj.

Edited by Bistro18
Link to comment
Share on other sites

Cum se dadeau invitatii mai demult , se poate da si acum , numai ca deja dupa mine , vad ca tot dau cereri la invitatii de Filelist , asa cum am primit toti invitatii mai demult. Chiar as fi fost foarte recunoscator si as contribui forumului , doar sa fie bine.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bistro18 said:

Cum se dadeau invitatii mai demult , se poate da si acum , numai ca deja dupa mine , vad ca tot dau cereri la invitatii de Filelist , asa cum am primit toti invitatii mai demult. Chiar as fi fost foarte recunoscator si as contribui forumului , doar sa fie bine.

Facem sa fie bine ca sa nu fie rau

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Uitati o sa sterg topicul in semn de respect si daca va vrea cineva sa-mi trimita o invitatie o sa fiu recunoscator , o sa continui sa contribui la forum , cum scrie in regulament si daca nu voi primi o cerere ,  voi mai cere cand imi voi face o reputati e buna pe forum. Multumesc frumos!

  • Sad 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...