Jump to content
shadowho

LBRY.TV

Recommended Posts

LBRY este o platformă de publicare conținut care este descentralizată și deținută de utilizatorii săi.
Concurează cu youtube, beneficiul este că pe LBRY nu este cenzură, deci se poate publica orice, fără restricții.
Pe lângă asta, creatorii de conținut pot câștiga LBRY foarte simplu, atât din vizualizări cât și din donații.
Verificarea se poate face acum şi prin SMS! Deci nu mai este neapărat nevoie de card.
Se oferă 100 LBRY gratuit la inscriere + completare mici taskuri fără prea mare efort (3-5 min) in total.
Pe lângă toate acestea, puteţi face LBC prin urcarea de videoclipuri pe platformă, preţul este cerut de către voi in funcţie de ceea ce urcaţi.
Un LBC la ora actuală este 0.025$, maximul atins a fost de 2.50$ / LBC.
(Potențial mare, echipă profesionistă, proiect de viitor)
Pe termen lung va atinge din nou maximul atins, strângeți la pușculiță cât de mult LBC puteți.
După bunul plac puteți folosi atât aplicația pe desktop cât și pe web.

LBRY Credits (LBC) se poate schimba pentru Bitcoin pe Bittrex.com, CoinEx.com
Dacă aveți nelămuriri / intrebări, nu ezitați să postați!

 

Va puteti inregistra aici

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Amuzant e ca voi probabil nu produceti nimic si aveti un trait rau-decent cu rare amagiri de trai bun.

Acest post este pentru cei care isi doresc sa castige bani online. Suma s-a dublat pentru aceasi durata de timp.

Acesti lbc ii schimb prin exchange in BTC. Da ala pe care visati sa-l fi avut si voi.

Daca va intreb, desi nu cred ca va intereseaza subiectul, nu produceti mai mult de 1$ pe luna pe internet.

 

P.S: Daca ai 10 surse de venit pasiv care iti aduc lunar cate 50$/sursa eu cred ca e foarte bine. Asta e pentru cei care stiu cat de greu se castiga online.

 

Cius.

Edited by shadowho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, shadowho said:

Amuzant e ca voi probabil nu produceti nimic si aveti un trait rau-decent cu rare amagiri de trai bun.

Acest post este pentru cei care isi doresc sa castigi bani online iar suma s-a dublat pentru aceasi durata de timp.

Daca va intreb, desi nu cred ca va intereseaza subiectul, nu produceti mai mult de 1$ pe luna pe internet.

 

P.S: Daca ai 10 surse de venit pasiv care iti aduc lunar cate 50$/sursa eu cred ca e foarte bine.

 

Cius.

Bine ca ai aparut tu ca altfel muream de foame

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...