Jump to content
zamolxis

cati de pe forum produc bani pe internet sau cu ajutorul pc

Recommended Posts

cati de pe forum produc bani din internet sau cu ajutorul computerului?

Si cand spun asta nu ma refer la spameri si la magarii ci la cei care muncesc cinstit.

Care e metoda cea mai profitabila de a face bani pe internet.

Eu din cate am auzit ar fi google addsense, daca ai un site cu un trafic destul de marisor.

Ce alte metode folositi cu succes?

Link to comment
Share on other sites

Eu folosesc moey4banners.com, un serviciu intersant. La inregistrare primesti 10$, si apoi, indiferent de trafic vizitatori, etc primesti 5$ pe luna, atata timp cat tii cate un banner pe 3 pagini diferite. Pretty cool, huh ?

ai atins vreodata banii sau ai facut ceva cu ei ?? sau doar asa sa iti figureze in cont 100$ si sa nu faci nik cu ei ? sau iti da de ales ajungi la 1000$ sh potzi sa cheltui adica sa fie ceva gen adsense macar sa sti ca te alegi cu ceva ...

daca te-ai ales cu ceva sh vrei sa ne spui si noua te rog.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Eu produc bani cu ajutorul compului...Il folosesc la aplicatii contabile... Transferul de date in cadrul aplicatiei se face prin internet (ftp).Arhivarea e undeva pe un server al firmei care administreaza aplicatia...

explica mai bine k ma intereseaza :)

Link to comment
Share on other sites

ma ocup cu pagini web si design ...

cat ? decamdata depinde de munca depusa de la 1 milion in sus

Cati clienti ai avut in ultimele 2 luni?>da sincer....

Ai lucrat vreodata pentru un contractor din strainatate?

Ai facut macar 300E in ultimele 2 luni de pe urma web-ului?

De curiozitate intreb...

Link to comment
Share on other sites

Eu folosesc moey4banners.com, un serviciu intersant. La inregistrare primesti 10$, si apoi, indiferent de trafic vizitatori, etc primesti 5$ pe luna, atata timp cat tii cate un banner pe 3 pagini diferite. Pretty cool, huh ?

nu merge site-ul

Link to comment
Share on other sites

Eu folosesc moey4banners.com, un serviciu intersant. La inregistrare primesti 10$, si apoi, indiferent de trafic vizitatori, etc primesti 5$ pe luna, atata timp cat tii cate un banner pe 3 pagini diferite. Pretty cool, huh ?

nu merge site-ul

nu tio trecut prin capsoru ca in loc de "moey" e "money" ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...