Jump to content
seoorgro

Salutare!

Recommended Posts

1 hour ago, seoorgro said:

Numele meu este Dorel. Sunt administratorul website-ului seo.org. ro. Activez în acest domeniu de activitate din anul 2004.

 

Welcome.

* Arunca si tu meniul ala cu GDPR in footer. Nu e serviciu de vanzare sa-l promovezi in meniul principal :))

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Site ul iti e ok, optimizat, aerisit, i ar prinde bine niste linkuri mai premium, ziare.com, adevarul, libertatea, agerpress, evz, etc... poate chiar mai pe nisa ta, yoda, go4it, etc.. te ajuta mult sa cresti... de fapt stii si tu asta...

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit. Si RST e foarte bun la capitolul SEO. E primul rezultat la cautarea "invitatie filelist". 

Nu stim de ce, dar parca nu vrem sa mai fie. Daca despre SEO mai stim cate ceva, despre anti-SEO stii cate ceva? Ce am putea face? 

  • Haha 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nytro said:

Bine ai venit. Si RST e foarte bun la capitolul SEO. E primul rezultat la cautarea "invitatie filelist". 

Nu stim de ce, dar parca nu vrem sa mai fie. Daca despre SEO mai stim cate ceva, despre anti-SEO stii cate ceva? Ce am putea face? 

Păi și io ce fac, cui mai trimit invitații? :(

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nytro said:

Bine ai venit. Si RST e foarte bun la capitolul SEO. E primul rezultat la cautarea "invitatie filelist". 

Nu stim de ce, dar parca nu vrem sa mai fie. Daca despre SEO mai stim cate ceva, despre anti-SEO stii cate ceva? Ce am putea face? 

Va zisesem eu in trecut, dar cred ca a fost stearsa postarea... cand apari topicuri cu invitatii filelist, nu e suficient doar sa le inchideti, trebuie sa le si stergeti, ca ele se indexeaza in google si automat rst rankeaza si pentru termenii aia. 

 

Si e logic, ca nu e saptamana sa nu fie 1-2 postari care sa contina cuvintele alea, e cea mai repetitiva activitate de pe rst din ultima jumatate de an, iar google ul o vede.

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2020 at 9:26 PM, aismen said:

Păi și io ce fac, cui mai trimit invitații? :(

Buna . Sunt remus ... as dori si eu un cod pentru înscrierea la Filelist  .... dacă este posibil pe adresa asta patcasremus@gmail.com . .. mulțumesc anticipat...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...