Jump to content
Sign in to follow this  
LeRazvan

Recuperare cont facebook

Recommended Posts

Contul meu de facebook a fost dezactivat dintr-o prostie,as dori daca se poate un hacker care imi poate activa contul contracost evident

Edited by LeRazvan

Mi-am dezactivat contul Facebook. Cum îl reactivez?

Îți poți reactiva contul de Facebook în orice moment conectându-te din nou la Facebook sau folosind contul de Facebook pentru a te conecta în altă parte.

Reține că va trebui să ai acces la adresa de e-mail sau la numărul de telefon mobil pe care îl folosești pentru a te conecta. Dacă nu îți amintești parola, poți solicita una nouă. Dacă nu ai acces la adresa de e-mail asociată cu contul tău, află cum să-ți reactivezi contul.

https://m.facebook.com/help/105487009541643

On 5/19/2020 at 12:42 PM, gigiRoman said:

Mi-am dezactivat contul Facebook. Cum îl reactivez?

Îți poți reactiva contul de Facebook în orice moment conectându-te din nou la Facebook sau folosind contul de Facebook pentru a te conecta în altă parte.

Reține că va trebui să ai acces la adresa de e-mail sau la numărul de telefon mobil pe care îl folosești pentru a te conecta. Dacă nu îți amintești parola, poți solicita una nouă. Dacă nu ai acces la adresa de e-mail asociată cu contul tău, află cum să-ți reactivezi contul.

https://m.facebook.com/help/105487009541643

mi-am trimis niste dracii mie pe messenger si l-au dezactivat ei

29 minutes ago, LeRazvan said:

mi-am trimis niste dracii mie pe messenger si l-au dezactivat ei

Slabe sanse daca ti-au dat ban.

4 hours ago, gigiRoman said:

Slabe sanse daca ti-au dat ban.

Mai am si eu o problema,ma poti invata cum se foloseste un androidrat,daca vrei pot sa si platesc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...