Jump to content
andru05

Achizitionarea unei invitatii pe .io

Recommended Posts

Salutare ,stimati membri ai forumului Romanian Security Team!

Sunt nou pe acest forum si am intrat pe aria DISCUTII NON IT ,deoarece aici este corect sa atasez un topic,care nu are legatura cu programarea!

As dori sa mi acordati putin timp,pentru dezbaterea unei cerinte de ale mele.

As dori o invitatie pe filelist,iar motivul e simplu: NU AM CONT.

Nu am cont,dar mi ar fi fooooarte util unul,deoarece imi trebuie pentru facultate.

Nu mai lungesc vorba si decat sa  ma milogesc la dumneavoastra cu expresii de genul:"va rog frumos o invitatie aici" ,o sa va spun direct motivul:

Imi trebuie un cont,pentru a descarca aplicatii piratate ,trebuitoare la materiile de specialitate de la politehnica de exemplu: Matlab,Adobe fara licenta,Labview.

Enuntind toate cele de mai sus,deabia acum va rog frumos sa-mi acordati si mie privilegiul de a avea cont pe filelist.io.

Doresc asadar o invitatie pe filelist si numai cine e dornic sa faca o fapta buna,il rog sa mi acorde acest privilegiu.

Va multumesc anticipat,cu stima userul andru05!

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, andru05 said:

Dragul meu imi spune ca exista un risc de securitate!

In acest caz iti dai seama ca as prefera un loc sigur,cum este de altfel si filelist.

Cu stima userul andru05!

Dragul meu, esti prea prost! Iti meriti soarta de a nu avea cont pe filelist! Sper sa tragi si sa suferi suficient de mult de-a lungul vietii, sa poti obtine o invitatie, sa te realizezi in viata!

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zatarra said:

Dragul meu, esti prea prost! Iti meriti soarta de a nu avea cont pe filelist! Sper sa tragi si sa suferi suficient de mult de-a lungul vietii, sa poti obtine o invitatie, sa te realizezi in viata!

Ai uitat sa zici : -Cu stima userul Zatarra 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, andru05 said:

Dragul meu imi spune ca exista un risc de securitate!

 

Bun venit pe Internet.

Acum serios, tu chiar crezi ca e mai sigur sa descarci mizerii de pe Filelist decat din surse oficiale? 

Acel mesaj pe care nu il intelegi desi esti la facultate se refera la un banal certificat SSL invalid. De fapt este valid, doar ca a expirat si nu a fost reinoit. Nu te afecteaza cu nimic. Nu iti bagi parola contului de NASA/SpaceX pe acel site al facultatii sa fie riscul ca cineva sa intercepteze traficul si sa ti-l fure. Deci poti sa accesezi acel site fara griji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...