Jump to content
abraxyss

Salutare baietii, nu v-am vazut de mult

Recommended Posts

Bună, fie ca esti un nou rookie in sec, sau poate tocmai ai auzit de rst, sau un "zeu" gen Nytro :D , cine stie care este scopul tau aici, dar, pentru absolut toti posibilii cititori va doresc o zi buna si toate cele. 

Scopul meu aici, momentan, e doar sa mai dau un ochi, sa mai vad ocazionalu "imi trebuie niste bitcoin dar am cash", iar pe privat " ma rezolvi de 3m" LOL

 In special celora care ma stiu, ma adresez umil, cu recentele intamplari din viata mea, sau poate doar va scaldati in bani, orice m-ar ajuta, de la citirea acestui mesaj la SEO, un share etc. Mici firmituri ce se strang incet, apelez la voi. 

Accidentul s-a intamplat acu aproximativ 3 ani, din care 1 l-am petrecut in spital...

Am fost destul de rau, acum sunt mai bine, mental / psihic. Dar, multumita internetului am gasit ceva ce m-ar putea ajuta, in Bangkok, exista o asa-zisa procedura numita "stimulare epidurala" sau "epidural stimulation" in eng.

Care se face intr-o clinica privata, iar ei se lauda intr-una cu succesuri.

Imi pun si eu putina speranta in omenire si in mine, pentru a trece si acest obstacol si a-mi recăpăta viata ce o aveam odata, pe picioarele mele. 

 

Bottom line: 

 

facebook.com/donate/1935406726595693

 

 Am nevoie de ajutorul vostru fosti "colegi" in bune si rele. 

Cine poate , ma va ajuta, cine nu, asta e ,iti multumesc oricum pentru timpul acordat si iti urez o zi bună.

Multumesc tuturor anticipat , remain cool m8s.

 

Edit:am si paypal, zyxescu@yahoo.com .

Edited by abraxyss
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...