Jump to content
sTrEs

Caut programator python

Recommended Posts

Caut programator care sa adapteze din perl scanner-ul acesta http://sendspace.com/muievoua.zip  in python , cu multithreading, dar care sa nu foloseasca multa memorie sau sa incarce memoria asa cum fac majoritatea. Acest script este destinat scopurilor personale, educaționale și învățării testării etice de hacking / penetrare. Este o infracțiune de a folosi acest script în alta rețea sau dispozitiv.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, sTrEs said:

Acest script este destinat scopurilor personale, educaționale și învățării testării etice de hacking / penetrare.

Daca este destinat scopurilor educationale(desi nu cred), de ce nu pui mana sa inveti ceva? 

Poti sa explici cu ce este educational?

Daca vrei sa faci "teste"  de ce nu folosesti un tool comun gen hydra etc, ca sa-ti validezi ce vrei tu sa faci acolo.

Cu ce te ajuta sa muti arhiva din pl in python?Vrei sa inveti python?Fa-o...lasa arhivele.

Cred ca si tu esti in brigada lui boyka ala :)) 

 

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2020 at 10:45 AM, cmos said:

Daca este destinat scopurilor educationale(desi nu cred), de ce nu pui mana sa inveti ceva? 

Poti sa explici cu ce este educational?

Daca vrei sa faci "teste"  de ce nu folosesti un tool comun gen hydra etc, ca sa-ti validezi ce vrei tu sa faci acolo.

Cu ce te ajuta sa muti arhiva din pl in python?Vrei sa inveti python?Fa-o...lasa arhivele.

Cred ca si tu esti in brigada lui boyka ala :)) 

 

 

Mersi pentru up. Nu am ce explicatii sa iti dau tie, nu ne tragem de sireturi, nu suntem de aceiasi varsta si nici nu cred ca stii sau esti capabil sa faci altceva in afara de reply-uri fara rost. Te salut si seara frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, sTrEs said:

Mersi pentru up. Nu am ce explicatii sa iti dau tie, nu ne tragem de sireturi, nu suntem de aceiasi varsta si nici nu cred ca stii sau esti capabil sa faci altceva in afara de reply-uri fara rost. Te salut si seara frumoasa.

Ai si tu dreptate, nu ma cobor la nivelul de scan de root-uri ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...