Jump to content
whistler

Ponturi pariuri.

Recommended Posts

@whistler arunca la prima strigare 1x2 pe toata etapa de azi. o sa bag ca mosii combinatii fantastice sa ma plezneasca norocu’

 

psg x/2

chelsea x

dortmund & haaland marcator

sevilla x

barcelona 

ferencvaros x pauza

 

united are meci greu

nu stiu cine nu joaca la lazio

 

psg ar trebui sa se impuna fara mari batai de cap, faptul ca tribunele vor fi aproape goale e un dezavantaj enorm pt turci, o sa ma feresc de cota de solist cu care nu prea am ce face si o sa joc x/2 si 2/2 pe niste bilete sf

sunt hater chelsea si mi se pare o echipa slaba. lotul tanar si jocul dinamic probabil isi vor arata valoarea. solist cu mici emotii si x pe toate sf urile.

dortmund e senzatia europei in opinia mea, joaca si acasa, meciul cu lazio consider ca a fost o mica deviere. dortmund pauza final, handicap, haaland marcheaza, reyna marcheaza, minim 3 la general.

sevilla o cam suge in campionat, nu m ar mira sa si piarda cu rennes dintr o greseala de aparare. francezii cu echipa cam decimata, de cum am vazut grupele am zis ca e meci de 0-0, dar in conditiile astea nu ii vad sa reziste prea mult, e de evitat zic eu, sau de jucat live. il joc doar sf, mare x

nu cunosc detalii despre restructurarea barcelonei, eu ii vad sa castige pentru simplul fapt ca juve fara ronaldo, adica nu vor fi penaltyuri pt juve. infrangerea cu real din weekend a fost rusinoasa, juve nici ea nu a luat toate punctele la ea acasa. sanse mari ca messi sa plece de la echipa dupa sezonul asta.

ferencvaros e surpriza anului in liga. nu joaca rau, nici spectaculos. un adversar ca dinamo kiev e tot ce au nevoie ca sa prinda curaj, pentru o echipa ca asta, e totul sau nimic, sansa jucatorilor sa se afirme. ungurii nu pierd azi, prima rep x pare ok, 1x o sa l joc pe principal

 

bafta!

Link to comment
Share on other sites

OH .. and I did it again. Felicitari mie. Sincer am avut emotii la Sevilla :). Dar a iesit.

mmmmmmmmmmmmmmm revin mai tarziu cu biletul de azi.

 

PSG da.  Juventus cu cel mai bun 10 din istorie care l-a avut ... e degeaba in fata Barcelonei fara CR7. Pacat.

Dortmuntul acasa iarasi nu trebuia sa faca suprize. Placere la United .... FRUMOS tare.

Joaca cineva la baschet ? Are rost sa ma omor sa dau doua ponturi si de acolo !?

Edited by whistler
am uitat
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, whistler said:

Șefu șefu... Eu postez ce joc eu... Zilnic. Câte un meci pe bilet... Restu de bombe care le fac... Nu are rost sa le arunc aici sa ma fac de rușine :).

si eu postez ce joc eu.. nu scriu sa ma aflu in treaba. cerusem doar o opinie directa, la prima strigare, ma rog.

 

ac milan

feyenoord

 

ram/salisbury

mclachlan/skugor

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum vad acest topic aici . Am o idee pe care vreau sa o fac de ceva timp dar din lipsa de skill-uri (frontend ,backend , securitate ) si mai ales din lipsa de asociati de incredere e lasata balta . Pe scurt e vorba de un club online , unde se aduc deja cote rafinate de catre un ml in baza unor filtre , si apoi membri discuta si stabilesc un bilet comun care sa aiba mai multe sanse de castig . Un fel de scrapping+machine learning+ human refinement combinat ca sa maresti sansele la mai mult de 50 % . Daca clickeaza cineva cu ideea si e disponibil sa se bage ne trebuie o echipa de 2-3 oameni . Va garantez ca face bani si in aceelasi timp in 1-2 ani reusim sa il vindem catre o casa mare de pariuri pentru un profit substantial .

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, takko said:

Acum vad acest topic aici . Am o idee pe care vreau sa o fac de ceva timp dar din lipsa de skill-uri (frontend ,backend , securitate ) si mai ales din lipsa de asociati de incredere e lasata balta . Pe scurt e vorba de un club online , unde se aduc deja cote rafinate de catre un ml in baza unor filtre , si apoi membri discuta si stabilesc un bilet comun care sa aiba mai multe sanse de castig . Un fel de scrapping+machine learning+ human refinement combinat ca sa maresti sansele la mai mult de 50 % . Daca clickeaza cineva cu ideea si e disponibil sa se bage ne trebuie o echipa de 2-3 oameni . Va garantez ca face bani si in aceelasi timp in 1-2 ani reusim sa il vindem catre o casa mare de pariuri pentru un profit substantial .

Si cum stabilesti membri ? Care sunt criteriile ?

Ca sa maresti sansele cu 50% da poti, dar depinde de cota.

Cum garantezi ca faci bani cu acest club ?

Dezvolta putin, daca nu aici in PM.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pasul 1.

 

Politehnica Iasi - Viitorul C.
PESTE 1,45
Total cornere oaspeţi 3,5

 

Manchester Utd. - Arsenal
PESTE 1,85
Total ofsaiduri 3,5


Spezia - Juventus
2+ 1,45
Total goluri oaspeţi


Manchester Utd. - Arsenal
PESTE 1,45
Total cornere oaspeţi 3,5
 

fiecare meci e per bilet. 4 bilete simultan, pasul 1 ! sa vedem ce iese

 

( miza nu e importanta)

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, archerise said:

ma bat grav cornerele, insa va zic o intamplare. am facut in urma cu un an 2 un bilet si hai sa fac cota mare.. printre toate prostiile pe care le bagasem, iau ca se fac peste 5,5 schimbari intr un meci de al psg ului. muie totala, cota de kkt :)). e buna strategia cu 1.50 daca ai rabdare..

 

Juca Brazilia cu Anglia intr-un amical daca nu ma insel acu 2 ani parca ... Si era o cota buna la cornere / meci. Pe bilet erau vreo 3 meciuri printre care peste 7.5 cornere la Brazilia cu Anglia, da ?

Au iesit toate mai putin cel sus mentionat. Cate cornere au fost atunci ? 0. ZERO. NICI UN CORNER IN TOT MECIUL :))

 

@QuoVadisbine ca ti-a iesit sa scoti :). Aia da.

@em20346aia da curaj acolo :)) la cornere ... Sa ne tii la curent cu ce s-a intamplat.

Eu am dat cu mucii-n fasole pe ambele bilete. Cred ca din cauza ca le-am centrat si schimbat fontul. Pe viitor I'll keep it simple.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wav3 said:

Voi jucati online sau offline? Daca online, ce siteuri recomandati? Am vrut sa-mi fac si eu cont pe casapariurilor, insa am citit multe reviewuri negative si m-am lipsit. Imi place site-ul lor si offline am mai jucat tot la ei (long time ago).

Online ... Eu am cont si la casapariurilor si la sportingbet. Joc pe amandoua. Cat despre reviewuri negative despre CP ... Nu stiu ce sa zic. Au dezavantaje evident.

Nu poti sa dai cashout ( sporting da ) nu au atat de multe optiuni ca la alte case de pariuri insa ... au o aplicatie FOARTE intuitiva.

Asta cred ca e singurul lucru care ma tine acolo.

Aplicatia celor de la sporting ... mai are de tras pana ajunge la nivelul celei de la CP.

ONLINE sa intru pe site rar ... Telefonul e baza :)

Ca idee: CP si SportingBET ( cel putin pe astea joc eu )

Link to comment
Share on other sites

am testat eu toata piata romaneasca de case de pariuri online. 

cea mai completa gama de meciuri si pariuri totodata o are unibet care se apropie de nivelul bet365.

cea mai slaba zic eu este 888 care acum un an nici nu aveau un regulament bine stabilit. pentru faptul ca jucatorul meu la tenis s a retras, mi au dat pariu pierdut. casapariurilor este slaba dpdv al ofertei, cote mici, putine pariuri. singurul avantaj, retragerea din agentie. superbet sunt iar super ok.. 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, QuoVadis said:

Pus £21.5 pe

Lokomotiv - Atletico (cota 10)

Shakhtar - Mgladbach (cota 3.1)

Atalanta - Liverpool (cota 3)

Cota totala: 93x

 

Poti sa explici de ce Lokomotiv ? Restu ar fi relativ ... Cumva s-ar putea intampla ... Lokomotiv bate doar daca joaca cu Atletico Bucuresti.

Parerea mea.

PS: daca-ti iese biletul asta imi dai peste cap toti algoritmii care-i am cu privire la alesul meciurilor :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...