Jump to content
whistler

Ponturi pariuri.

Recommended Posts

3 minutes ago, eddieshor said:

trump to win maine la 2.60 mi se pare pomana

Am uitat de asta .. dar da. Parerea mea ( ca si rezident US ) e ca Trump va castiga.

Problema e alta. Una e sa castige votul popular si alta pe cel electoral. Sau invers. Ca si la alegerile din 2016: Clinton a luat votul popular si cand electoratul din 3 sau 4 state ( state care au ales-o pe Hillary ) s-a coit ... si a zis NU: NOI IL VREM PE TRUMP.

Si au tras frana de mana pentru ca nici constitutia nici nimic nu poate sa sanctioneze schimbarea votului elector.

Soooo .... Stii ce zic ?

Link to comment
Share on other sites

Manchester Utd. - Arsenal
PESTE 1,45
Total cornere oaspeţi 3,5
lost la 1 corner, conteaza si scorul:)

 

pasul 2.

 

Real Madrid - Inter M.
PESTE 1,60
Total cartonaşe galbene gazde 1,5


Manchester City - Olympiacos P.
PESTE 1,50
Total cartonaşe galbene oaspeţi 1,5

 

Shakhtar Donetsk - M'gladbach
PESTE 1,70
Total cartonaşe galbene gazde 1,5
 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, archerise said:

dortmund

barca da 2 minim in prima rep

 

mergi pe faptu ca echipa lu lucescu are DECAT 13 oameni ( cum zic bucurestenii ) in lot ... nu-i exclus. As merge ca da GOL in prima repriza ( safe bet ) si dortmund - ambele pe acelasi bilet.

 

Eu am zis ca ma opresc din ponturi la 4k vizualizari.

ATM lucrez la un site - a carui idee a fost a lui @takko.

Will keep you updated.

Edited by whistler
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, archerise said:

ceva recomandari la tenis???

 

lucescu si cu echipa full nu cred ca ar face fata barcelonei. sunt ei intr o perioada naspa, dar tot barca e.. si la ea acasa. e buna si varianta ca da dortmund gol in pr. par safe la prima vedere ambele, au iesit drepte aseara, hai si azi :D

 Doar am zis ca la 4k vizualizari inchid topicul :).

Si cum de inchis nu pot sa-l inchid - nu mai postez nimic in materie de ponturi, doar  o sa-mi dau cu parerea.

Edited by whistler
Link to comment
Share on other sites

@archerisenu e fun deloc.

Partea care ma deranjeaza e ca stiu sigur ca sunt mai mult de 2 oameni ( eu si tu ) care joaca la pariuri aci pe forum si totusi doar noi 2 "ne dam cu parerea".

Ca in 3 saptamani avem 4.7 k vizualizari si sunt sigur ca nu nici eu si nici tu nu dam refresh continuu la pagina asta, get me ?

Daca ai nevoie de o parere ... pt tine pot sa dau un pont pe zi pe DM :).

Dar atat. Am spus-o si inainte ca ar fi fain sa mai contribuie 1 - 2 oameni la treaba asta... Eh ...

Link to comment
Share on other sites

Am zis sa incerc si eu superbetul...Mi-a dat eroare cand am incercat sa pun 2 bilete, ambele de cate 10 lei. Banii i-a scazut din total si daca ma duc la istoric pariuri imi arata un singur bilet, de 20 lei, cu data corecta (acum 5 min), si daca dau pe el sa vad ce naiba s-a plasat imi zice ca e mai vechi de 3 luni si nu mai pot vedea detaliile. Minunat

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...