Jump to content
sandu-old

Cqkill va rog datimil

Recommended Posts

Bai, cei cu "cersitul" , nu intelegeti ca nu-l veti primi ?!? acest program

nu a fost facut ca sa-l utilizeze orice prost , asa daca ar fi sharuit

toti ar afla de program si conquiztador s-ar transforma peste noapte in trisattador.

Eu nu-l vreau , prefer sa fiu corect si sa joc jocul acela normal. Iar

acel program sa fie utilizat doar de stafful care l-a creat , au tot dreptul.

seby2193

Edited by seby2193
Link to comment
Share on other sites

Si eu caut acest program dar daca nu il pot avea nu ma milogesc de nimeni.Ca baieti astia dupa rst sau chinuit sa il faca ca sa il dea lu un prost si prostu ala sa dea la alti prosti care acei prosti la randu lor dau la alti nu cred.Sa il tina ei si sa sa il dea la cine vor ei si oricum daca te milogesti de baieti astia de aici crezi ca o sa til dea numai ca esti nou sau ca te milogesti, nu vezi ca toata lumea te ia de papagal dar in fine si iti mai dau un sfat asa ca de la necunoscut la necunoscut inainte sa ceri ceva care nu prea il are nimeni ar fii bine sa inveti sa scri pe tastatura.(bafta la cautare ca la gasire nu ai sanse)

Link to comment
Share on other sites

Nu ar fi mai bine sa inchideti voi topicul asta si sa nu il mai luati la misto pe copil ?

Acum daca are 10 ani nu insemna ca este prost ... sunt prosti destui si la 20 de ani .. il priviti ca pe un gunoi ... in fine eu nu il cunosc poate voi il cunoasteti si poate chiar este un gunoi ...

Si cum spune regulamentul :

7. Limbaj In Forum. Fara Flame(misto, caterinca) de useri, orice intrebari ar pune. Fara raspunsuri de genul:"foloseste google, n00b,etc.", pentru ca veti fi avertizati

bye.

Edited by freshmeat
Link to comment
Share on other sites

Si eu caut acest program dar daca nu il pot avea nu ma milogesc de nimeni.Ca baieti astia dupa rst sau chinuit sa il faca ca sa il dea lu un prost si prostu ala sa dea la alti prosti care acei prosti la randu lor dau la alti nu cred.Sa il tina ei si sa sa il dea la cine vor ei si oricum daca te milogesti de baieti astia de aici crezi ca o sa til dea numai ca esti nou sau ca te milogesti, nu vezi ca toata lumea te ia de papagal dar in fine si iti mai dau un sfat asa ca de la necunoscut la necunoscut inainte sa ceri ceva care nu prea il are nimeni ar fii bine sa inveti sa scri pe tastatura.(bafta la cautare ca la gasire nu ai sanse)

Uite ma unu care gandeste...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...