Jump to content
Shadow86

Probleme CEL.RO

Recommended Posts

Buna tuturor, Am si eu o problema, poate ma ajuta cineva. 

Am comandat acum 2 saptamani un storcator de citrice de pe CEL.RO . A 2-a zi am primit storcatorul , si am zis sa storc si eu niste portocale. Efectiv dupa ce am stors 3 portocale sa oprit. Evident ca am zis ca il returnez si sa imi primesc banii inapoi. Am chemat curierul , am platit pentru a 2-a oara transportul si am trimis storcatorul inapoi la adresa indicata de ei dupa ce am facut cererea de retur pe site din contul meu. Dupa 3 zile am primit un replay la cererea de retur din contul meu ca au primit storcatorul , mi-au atasat si cateva poze cu el facute de ei si au spus ca o sa revina cu un raspuns. Evident ca nici dupa 11 zile nu am mai primit nimic. Nu exista nici un numar de telefon la care sa sun , am mai facut o reclamatie la ei , si le am mai trimis un mail sa ii intreb , evident ca nu raspunde nimeni. 

A mai avut cineva probleme cu ei ? exista vreo sansa as imi recuperez banii sau nu ? 

Pe google numai pareri negative am gasit si evident ca majoritatea spuneau ca nu si-au mai recuperat banii de la ei din pacate :( . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...