Jump to content
M4T3!

Ofer servicii SEO & Linkbuilding

Recommended Posts

Va salut,

 

Ofer servicii de promovare online/seo de cele mai multe ori cu plata la rezultat- asta daca site-ul este nou si nu s a mai lucrat pe el, se plateste doar dupa ce site-ul a ajuns pe prima pagina, indiferent de tara in care se doreste promovarea. Fac asta de vreo 6-7 ani, detin un srl, ofer contract si factura, de-a lungul timpului am colaborat cu succes cu mai multi utilizatori rst. 

 

Pot publica articole/advertoriale in toate site-urile premium din romania, toate ziarele mari, precum si in cele regionale in functie de oras/zona. De asemenea pot publica in peste 7k de site-uri internationale articole/advertoriale, site-uri cu autoritate ridicata ( peste 30, aprobate de google news), indiferent de nisa. Ex:

PROMO:
libertatea.ro - 550 lei
agerpress - 500 lei
ziare.com - 550 lei
jurnalulnational.ro - 500 lei
business24.ro - 550 lei
wall-street.ro - 350 lei
stirileprotv.ro - 1000 de lei
adevarul.ro - 1000 de lei
wowbiz.ro - 650 lei
antena3.ro - 900 lei
kanald.ro - 650 lei
auto-buil.ro - 500 lei
elle/viva/unica/evantaje/ libertateapentrufemei/ - 550 lei

* ma ocup si de recuperarea site-urilor din penalizari!

* doar white seo, ferit de orice penalizare, fara softuri de generare de linkuri, indiferent de nisa(chiar si cele mai sensibile, gambling, p0rn, etc)

Edited by M4T3!
  • Thanks 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, lzomedia said:

ti-am trimis PM 

Scuze ca m-am bagat pe threadul tau.

Te-am vazut de ceva timp ca oferi serviciilea astea pe site-urile astea, dar ideea este ca nu ai venit niciodata cu niste link-uri gen exemplu.

As fi interes pentru  start-upul meu, pentru mai pe toate site-urile pe care le promovezi cu un advertorial legat de tehnologia in agricultura, doar ca ar fi frumos sa oferi si niste exemplu-uri daca stii cum zic.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, lzomedia said:

Scuze ca m-am bagat pe threadul tau.

Te-am vazut de ceva timp ca oferi serviciilea astea pe site-urile astea, dar ideea este ca nu ai venit niciodata cu niste link-uri gen exemplu.

As fi interes pentru  start-upul meu, pentru mai pe toate site-urile pe care le promovezi cu un advertorial legat de tehnologia in agricultura, doar ca ar fi frumos sa oferi si niste exemplu-uri daca stii cum zic.

Pai ti am zis, in toate publicatiile mari iti pot pune link, dar astea le am dat exemplu ca au pretul cel mai bun. Iti raspund la PM acum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...