Jump to content
Adian

Cont de Facebook spart?

Recommended Posts

Salut! Acum doua zile ma trezesc, imi iau telefonul si deschid aplicația de Facebook. Incep si vad postari de prin Africa si realizez ca eram logat pe alt cont, al unei persoane reale din Africa. Acesta avea numarul meu de telefon asociat cu contul sau de Facebook.

 

Ma deloghez de pe contul respectivului si încerc sa ma loghez pe contul meu personal. Nimic nu mai mergea. Parola era schimbata, la fel si mailul contului meu. Dupa o zi întreagă, reușesc sa-mi recuperez contul dar cand încerc sa ma loghez pe acesta, am nevoie de un cod de la un second factor autentificator pe care nu-l am.

 

Am încercat orice, am trimis de 10 ori poze cu datele mele si mailuri peste mailuri. 

 

Ce parere aveti? Ce ar trebui sa fac? E vreo cale prin care as putea sa mi-l pot recăpăta?

Ideea e ca acel cont e plin de conversații, poze, grupuri, pagini și toți prietenii pe care ii cunosc. Sa-mi pun totul la punct ar dura prea mult :)

Link to comment
Share on other sites

@Nytro, am incercat tot ce se poate..

Numarul meu de telefon e asociat contului tipului din Africa. In momentul de față am parola si mailul dar n-am cum sa primesc vreun cod

Parola era destul de lunga..

E vreo posibilitate sa fi fost problemă cu mailul meu? Nu am nicio idee.. nu stiu cum sa acționez sa nu se întâmple iarăși istoria 

Edited by Adian
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Adian said:

@Nytro, am incercat tot ce se poate..

Numarul meu de telefon e asociat contului tipului din Africa. In momentul de față am parola si mailul dar n-am cum sa primesc vreun cod

Parola era destul de lunga..

E vreo posibilitate sa fi fost problemă cu mailul meu? Nu am nicio idee.. nu stiu cum sa acționez sa nu se întâmple iarăși istoria 

ce retea gsm? mai ai numarul este activ? prepay sau abon?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...