Jump to content
Subzero999

Cum Pot scaote banul de pe forumuri

Recommended Posts

=)))))) da se poate:

1 mituind adminu sa te debaneze

Eu as merge de preferat pe 1 :wink:

Pai bai adminule care esti tu moderator, iti dau zeeeeceee mii de eurooooo pac pac m-ai inteleeees sa-mi scoti unbanu asta b-b-anu care mi l-ai dat tu mie. Eu, George Becali, Razboinucul Luminii ma m-ai inteles ??

Link to comment
Share on other sites

ce stii? o fi luat el ban pe forum si nare ce face! Mah nu exista "tutorial " de scos banul, auzi! Dar , daca nu vrei sa ai BAN ca sa nu ai ce scoate!... Respecta Regulile! Si e ok! Ca altfel nau de ce sa iti dea ban , daca nai dct ceva RAU! Behave si no sa mai ai BAN! Am si eu blog, pe care am chat cu reguli, si deaia zic, numi place cand cineva nu respecta regulile si ii dau BAN! Asa ca poartate cum trebuie, respecta regulile, si nuti mai trebuie nici un tutorial!

Edited by ciubyever
Link to comment
Share on other sites

Subzero999 daca gasesti pana la urma cum sa "scoti banu' de pe forum" sa ti-l scoti si pe ala de pe RST.

Ban - 3 saptamani ( motiv: prostie acuta )

L.E. - sau poti sa il astepti pe mos craciun sa iti aduca "unbanu" dupa calculele mele ban`ul va fi ridicat automat in seara de 25 :)

Link to comment
Share on other sites

Gresesti odata la titlu "Cum Pot scaote banul de pe forumuri" dar sa gresesti si a-2-a oara in subiect ? (stie cineva vreun tutorial cum se scaote banul de pe forumuri) vrea sa fie "HACER" :)

PS: Kill the Romanian language !

nu mai folosi culori stridente !

-begood

Edited by begood
Link to comment
Share on other sites

Infigi mana in el ii dai cateva injuraturi gen: f*t*ti raftu p*zd*i m*tii de ban si il arunci afara

in traducere :

ii spargi forumul si ii pui un banner mare cu f*t*ti raftu p*zd*i m*tii daca nu ma debanezi asa iti las siteul

sa nu uiti sa te semnezi

=))))))))))))))))

tu ce cauti pe forumu asta ba ?:-S

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...