Jump to content
klauss

klauss

Recommended Posts

salut sunt andrei , un baiat de 13 ani cat o namila, bun acum incep ( nui nevoie sa ma credeti) deci : povestea mea este asa : sunt andrei , am 13 ani parintii mei sunt morti , tata a murit cand aveam eu 4 ani si nici makar nu am apukat sal cunosc, am doar 4 amintiri mari si late, el sa spanzurat , apoi mama a murit din cauza cancerului la rinichi intrun spital nenoricit fara nici makar o lumanare acum 1 an si 8 luni , mai am o sora de 32 ani claudia , pur si simplu initial locuiam la mangalia , dar dupa ce mama a murit am fost nevoit sa pic si sa locuiesc intrun oras ( oras datorita populatiei ) de rahat , mik si doar cu magazine , fara multe si am pikat chiar la ruda care nu ne suporta pe mn si pe sormea, deci fiecare zi e tensiune intre mn si matushimea , apoi mai e si varul meu care e un bulangiu si juma, am avut noroc cu sora mea care are o situatie materiala buna si care ma intretine ( cu banii nu o duc nici bn , nici rau ) si ea locuieste in elvetia unde si munceste , am avut noroc ca ma luat la ea vara asta si am mai scapat de aici , am trecut a 8 , am terminat cu o medie cam joasa 9,36 , asa de ajuns cu viata mea, in legatura cu informatiile mele despre hacking sunt cam la pamant , stiu cva cat sa nu fiu prost .

va multumesc pt ca ati citi pana aici , mai e umpik

visele mele : sa scap de aici si sa lucrez pt ea

ce numi place : unde locuiesc si ai mei

cu ce scop am venit : sa invat cat mai multe in cel mai scurt timp

rezumat : caut profesor online ( cnva sa imi arate tot ) { nu mura in gura}

prieteni : -

dak va incurc sau nu sunt de folos aici : un mail cu descalificarea

va multimesc , am terminat

Link to comment
Share on other sites

daca tot ce ai zis este adevarat,imi pare foarte rau pentru tine,sper sa ajungi cineva,poate bill gates,adik media aia,e mica?,eu am incheiat cu 8,80 si tot mentiune am luat:))

cu neamurile...same probleme si aicea:(,eu si parintii mei si bunicamea ce ne mai ajutam,dar unii parca au uitat cine ia ajutat si din cauza asta avem numai datorii,in fine....life is like a game,but the good part is that he got a real graphic

noroc in continuare si imi pare foarte rau,salut

Link to comment
Share on other sites

Ai suportul meu. Numai sa citesti regulile ca sa nu te incurci. De profesor online...nu stiu ce sa zic te pot ajuta dar sa nu faci ... pe desteptul, taci asculti aplici, intrebi doar daca te mai gandesti odata la intrebare. next. Vezi cum vorbesti pe forum (iti sugerez sa nu vii cu va rog dati-mi sau unde gasesc nush ce pt ca vei fi ignorat (din reguli)).

Ai habar de windows ? sa stim de unde te luam. Ai facut vreun program, te prinzi repede de lucruri (sincer te rog), ai rabdare si ai capacitatea sa retii multa informatie odata?. Cel mai important ai timp ?

Si o ultima intrebare : la ce crezi ca o sa-ti foloseasca sa stii "hackin`" in viitor ? eu nu vad la ce ... in afara de fraude si intr-un sfarsit temnita.

Eu zic sa te mai gandesti otzara. Poate ai avea sanse, pe un forum de programare, la un viitor mai bun.

Link to comment
Share on other sites

deci , da am habar de windwos , in proportie de 40 %, nu am facut nici un program , de prins ma prind daca imi este explicat in detaliu , am rabdare, si da pot memora si pricepe mult deodata si da am timp pana incepe scoala si in timpul ei , si pana ajung la ea daca ajung , ma gandesc ca informatia ( constand in tot ce este ea de la coduri , seriale si altele ) trebuie transmisa liber,, gratis far restrictii si altele , pentru asta vreau sa invat , sa pot da si eu macar odata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...