Jump to content
mmm2

Cum sa cresc in google

Recommended Posts

Va salut,

 

 

Detin un site ce reuleaza pe plaforma wp cu o vechime de circa 8 ani +... nu pot dezvalui URL-ul aici deoarece are continut pt adulti. Este bine structurat din punct de vedere text si structura. Tema este premium si anumite plugin-uri. Are un speed page bun.... Ce sa i mai fac sa il cresc in google!?  Am facut si parteneriat cu zeci de site-uri cu continut similar... blog-ul are si el continut...incerc sa postez cat mai des...  Multumesc. 

Edited by mmm2
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2021 at 12:58 AM, mmm2 said:

Va salut,

 

 

Detin un site ce reuleaza pe plaforma wp cu o vechime de circa 8 ani +... nu pot dezvalui URL-ul aici deoarece are continut pt adulti. Este bine structurat din punct de vedere text si structura. Tema este premium si anumite plugin-uri. Are un speed page bun.... Ce sa i mai fac sa il cresc in google!?  Am facut si parteneriat cu zeci de site-uri cu continut similar... blog-ul are si el continut...incerc sa postez cat mai des...  Multumesc. 

Foloseste black seo daca nu doresti sa investesti in seo. Nu pot da detalii aici despre black seo, cvs, etc...  La ce vechime are pana acum trebuia sa mai detii inca 2 website-uri pe nise apropiate gen dating, turism, etc, pe care sa afisezi bannerele de la adult, faceai un loop daca intelegi.

Cand scrii "Ce sa i mai fac sa il cresc in google!? " da niste detalii pe ce pagina apare la search, ce pr are, cate backlinkuri, ce autoritate au, publica un raport si blureaza ce nu vrei sa apara, etc.

Edited by andr82
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kev said:

 

Mananci prune

 

@Vlachs Benny mai traiti?

 

ON: te indexeaz\a rapid daca ai vechime, in caz de esti flamand nu ai nicio sansa

Ce raspuns pront.  Sunt indexat ...lol. Pe mine ma intereseaza sa cresc cu anumite cuvinte cheie.... 

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2021 at 7:09 PM, andr82 said:

Foloseste black seo daca nu doresti sa investesti in seo. Nu pot da detalii aici despre black seo, cvs, etc...  La ce vechime are pana acum trebuia sa mai detii inca 2 website-uri pe nise apropiate gen dating, turism, etc, pe care sa afisezi bannerele de la adult, faceai un loop daca intelegi.

Cand scrii "Ce sa i mai fac sa il cresc in google!? " da niste detalii pe ce pagina apare la search, ce pr are, cate backlinkuri, ce autoritate au, publica un raport si blureaza ce nu vrei sa apara, etc.

Mai detin inca 2 , 3 pe acesta nisa.  Siteul are undeva la  2000 + in google analytics. Google PageRank: 2/10 cPR Score: 2.5/10,  External Backlinks: 4,121

Screenshot-5.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mmm2 said:

Mai detin inca 2 , 3 pe acesta nisa.  Siteul are undeva la  2000 + in google analytics. Google PageRank: 2/10 cPR Score: 2.5/10,  External Backlinks: 4,121

Screenshot-5.jpg

 

De unde ai statisticile?

 

Am pe cineva vinde tot ce tine de GSA content uniq generator

 

Revin cu pret dupa ce imi raspunda, in caz ca esti interesat

Edited by Kev
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2021 at 12:58 AM, mmm2 said:

Va salut,

 

 

Detin un site ce reuleaza pe plaforma wp cu o vechime de circa 8 ani +... nu pot dezvalui URL-ul aici deoarece are continut pt adulti. Este bine structurat din punct de vedere text si structura. Tema este premium si anumite plugin-uri. Are un speed page bun.... Ce sa i mai fac sa il cresc in google!?  Am facut si parteneriat cu zeci de site-uri cu continut similar... blog-ul are si el continut...incerc sa postez cat mai des...  Multumesc. 

Cumpara linkuri relevante, din nisa ta. Și optimizează site-ul constant.

 

Dacă nu ai o suma de investit, fa link exchanges, arunca o privire pe gfy.com la secțiunea trade.

Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2021 at 6:23 PM, Pasticcera said:

Do you even have an account on ahrefs?

Well, put the keywords in the box, let's analyze it, or we'll send a message.

Internal links:

How often do you make internal links? if you use the same word for the same internal link, google penalizes you hates it.

 

Some swear it doesn’t happen, but actual evidence is mixed. Buying links could certainly be seen as an attempt to manipulate PageRank, and therein lies the controversy. If you’ve been buying bad links (and lots of them), your actions could have caught up with you.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...