Jump to content
taffy00

Va cer ajutorul !!

Recommended Posts

Pai ai votat USR/PNL și acuma nu îți ajunge salariul? Dute frate la USR/PNL sa te împrumute și arată-le votul pe buletin. Vai ce ma bucur pentru ăștia care își iau acuma M***e de la cei pe care i-au votat, dovada de inteligenta crescută :) :) :) Susțin Câțu și USR !

 

P.S. du-te și te vaccinează ca guvernul vostru îți da mici și paine

Edited by RazvanDC
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, taffy00 said:

salut dragilor vreau sa va cer ajutorul in aceste momente grele prin care trec
Știu ca nu e permis sa postez asa ceva dar rog adminii acestui forum minunat sa nu șteargă acest post va rog din tot sufletul meu
plang acum . . .
știu ca aveti suflet si o sa citiți ce vreau sa scriu
Ma confrunt cu o problema mare,nu mai am bani sa cumpar ceva de mancare fetitei mele de 2 ani , cineva ma inselat de 400 lei că i-am imprumutat si nu mi ia mai dat. . .
Eu încasez salariul pe 10 august,daca cineva e dispus sa ma ajute cu 2-3$ ,ii inapoiez inapoi pe 10 august cand iau salariul
Imi pare rau ca scriu aici dar chiar nu stiu ce sa mai fac
In semn de mulțumire donez si 2 pagini de Facebook,nisa întâlniri pentru cine are nevoie 
Va rog nu ștergeți aceasta postare da chiar nu stiu ce sa mai fac 😭

Daca vrei sa ma ajuti am cont pe paypal si îți jur ca iti voi returna banii cand o sa iau salariul pe 10 august
Va rog contactați-ma pe privat daca doriți sa ma ajutați
Rog adminii sa nu imi baneze contul ,daca stergeti aceasta postare este ok dar nu imi banati contul va rog ca îmi place asa mult acest forum

 

Iti trimit un colet cu mezeluri, lapte, grâu, ... alimente, imbracaminte pentru varsta de 2 ani nu am, lasa-mi mesaj privat

 

Edit: + 10 bonuri de 20% reducere la Kaufland 

Edited by Kev
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RazvanDC said:

Pai ai votat USR/PNL și acuma nu îți ajunge salariul? Dute frate la USR/PNL sa te împrumute și arată-le votul pe buletin. Vai ce ma bucur pentru ăștia care își iau acuma M***e de la cei pe care i-au votat, dovada de inteligenta crescută :) :) :) Susțin Câțu și USR !

 

P.S. du-te și te vaccinează ca guvernul vostru îți da mici și paine

 

Du-te ma in pula mea de tigan mustacios cu politica si curvele tale. 

 

@taffy00 da-mi mesaj privat cu ce ai nevoie si adresa. Am cutii intregi cu hainute si tot ce ai nevoie si te pot ajuta si cu ceva banuti

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Bună seara, am nevoie de ajutorul vostru. Pe data de 7 decembrie 2022 mi-a fost spart contul de instagram și nu mă mai puteam loga. Am apelat la niste oameni de pe grupurile de facebook care chipurile pretindeau că mă ajută, unul din ei mi-a cerut o sumă de o mie de dolari însă după ce i-am plătit mi-a cerut mai mult și nu-mi convenea că tot cere bani și nu-mi rezolvă problema cu contul. A tot început să mă amenințe. Așa am fost jefuit de cei o mie de dolari și deși acum am mai apelat la încă unul care și ăsta mi-a cerut bani însă nu știu care va fi problema, ăsta pretinde că lucrează cu LAPD și că vrea să mă ajute etc. Contul meu a fost scamuit spre a fi folosit de scammeri pentru a-și bate joc de alții din lista mea de followeri. Vreau să spun că eu în viața mea n-am crezut că mi se poate întâmpla una ca asta. Ăstalalt la care am apelat a zis că îmi cere doar optsute de dolari și atât deși nu tare cred că mă va ajuta. Vă rog ajutați-mă să-mi recuperez contul de instagram, am nevoie de el, nu-mi convine să umble scammeri pe el și să escrocheze pe alțji în numele meu, eu care n-aș face așa ceva în viața mea vreodată. Am nevoie de ajutorul vostru, mulțumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, redemptor said:

Bună seara, am nevoie de ajutorul vostru. Pe data de 7 decembrie 2022 mi-a fost spart contul de instagram și nu mă mai puteam loga. Am apelat la niste oameni de pe grupurile de facebook care chipurile pretindeau că mă ajută, unul din ei mi-a cerut o sumă de o mie de dolari însă după ce i-am plătit mi-a cerut mai mult și nu-mi convenea că tot cere bani și nu-mi rezolvă problema cu contul. A tot început să mă amenințe. Așa am fost jefuit de cei o mie de dolari și deși acum am mai apelat la încă unul care și ăsta mi-a cerut bani însă nu știu care va fi problema, ăsta pretinde că lucrează cu LAPD și că vrea să mă ajute etc. Contul meu a fost scamuit spre a fi folosit de scammeri pentru a-și bate joc de alții din lista mea de followeri. Vreau să spun că eu în viața mea n-am crezut că mi se poate întâmpla una ca asta. Ăstalalt la care am apelat a zis că îmi cere doar optsute de dolari și atât deși nu tare cred că mă va ajuta. Vă rog ajutați-mă să-mi recuperez contul de instagram, am nevoie de el, nu-mi convine să umble scammeri pe el și să escrocheze pe alțji în numele meu, eu care n-aș face așa ceva în viața mea vreodată. Am nevoie de ajutorul vostru, mulțumesc mult.

 

 

Degeaba incer sa-ti explic ca nu ai ce face ca din ce povestesti e imposibil sa intelegi.

 

Daca chiar vrei sa reusesti ceva incearca sa-ti declari contul furat sau sa-l raportezi. Cam asta este maximum ce poti obtine. Legat de recuperat, daca nu te ajuta instagramul sigur nu te va ajuta nimeni de aici.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zatarra said:

 

 

Degeaba incer sa-ti explic ca nu ai ce face ca din ce povestesti e imposibil sa intelegi.

 

Daca chiar vrei sa reusesti ceva incearca sa-ti declari contul furat sau sa-l raportezi. Cam asta este maximum ce poti obtine. Legat de recuperat, daca nu te ajuta instagramul sigur nu te va ajuta nimeni de aici.

Bună din nou, am căutat pe unele site-uri și am găsit că unele persoane și-au recuperat conturile în astfel de cazuri, o soluție ar trebui să existe și cred că poate fi pusă în aplicare pentru a-mi putea recupera contul. Imposibil nu cred că este.

Link to comment
Share on other sites

Bună! Sunt multiple cazuri în care conturile au fost recuperate, ce-i drept atunci când l-am creat nu l-am securizat. Întotdeauna au fost soluții de a fi recuperate, ideea este să fie puse în practică fiindcă pe orice cont sunt date personale și nu este ok să fie furate, dacă s-au furat e nevoie a fi identificat scammerul și recuperat contul de instagram înapoi. Alte soluții sau idei?

Link to comment
Share on other sites

Bună! lucrez în colaborare cu LAPD și te pot ajuta să-ți sparg contul de instagram, onorariul este de 1k $, plata înainte +o bere la toți cei care au postat aici.  

                                                                                                                                                                                                                                                                                  /s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...