Jump to content
Nytro

RST Meeting Bucuresti / Cluj

RST Meeting Bucuresti - 21 august  

29 members have voted

  1. 1. Vii la meeting?

    • Da, sunt sigur
    • Da, cred
    • Probabil ca nu, dar incerc
    • Nu


Recommended Posts

tl;dr

 

Sambata, 21 August, RST Meeting la Bucuresti! 

Sambata, 28 August, RST Meeting la Cluj! 

 

Salut, ma gandeam de mult timp la un astfel de meeting si cum ma astept ca sambata aceasta unii sa fie plecati din oras am zis ca sambata viitoare, 21 august, ar fi ideal de iesit la bere.

 

Deci, cine vrea sa vina la bere sambata, 21 august? As prefera sa vina persoane "active", in sensul in care persoanele interesate care au cel putin 30 de posturi vor primi locatia prin mesaj privat (inca nu stiu unde, dar gasim noi ceva, sa vedem cati vom fi).

 

Am rugamintea sa votati doar daca aveti in plan sa veniti. 

Anuntati prieteni de pe forum de eveniment ca sunt destui care nu mai activeaza pe forum (ii punem sa plateasca nota la final).

 

De mentionat:

- Daca e nevoie, puteti veni cu neveste/iubite, doar sa se astepte la baut, cuvinte urate, glume proaste si discutii de IT

- Posibil ca pe 28 august sa facem un RST Meeting la Cluj 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, FaNt0maX said:

Ti-e dor nebunule repetam Oktober fest in centru vechi ? :)) poza cu spatele la camera  ?  la MC Uniri intalnirea ? :))) sa citim carti si sa dezlegam cuvinte incrucisate :)) nu ce zici tu acolo bautura cuvinte urate si alte cele :)))....

 

 

Adevarat! :)) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...