Jump to content
Che

In ce tara traiti in momentul de fata?

Recommended Posts

Astia care tot lauda alte tari sa vad si eu in ce tara mai vedeti asa oameni inventivi?!

https://adevarul.ro/locale/targoviste/unde-incape-berbec-incape-vaca-inghesuit-sofer-cele-doua-animale-portbagajul-masinii-1_61262b785163ec42718240d3/index.html?fbclid=IwAR1VZSHsvj9gKsuscLERR84YCKygZxUkiaMP49eX2e8qebQG2_AoZwgbWvU

 

ON: traiesc in Romania, dar in maxim 2 ani vreau sa plec din tara asta de babuini...puteti sa ma judecati ca sunt las sau "fatalau", dar prefer sa-mi fie mie bine si nu-mi pasa de criticile "nationalistilor" :)))

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Rocons said:

Romania si aici am sa raman. Romania este ceea mai buna tara din LUME.

Oricine pleaca din Romania este un FATALAU.

 

:)))))))))))))

 

Baga argumente, altfel credem ca esti doar un taran basit de la coada vacii care nu a vizitat altceva in afara de fundul curtii

 

Link to comment
Share on other sites

Am avut prieteni care au fost nevoiti sa plece si nu prea erau fatalai adica genul cu, care nu ai vrea sa ai de a facei :)

Au plecat si persoane care nu mai aveau nici o legatura aici.

"Sistemul" te ajunge pana la urma daca faci greseli si atunci trebuie sa pleci.

Nu cunosc pe nimeni care sa fi plecat ca e mai frumos in afara.

Link to comment
Share on other sites

Cand au iesit proteste in mai toate localitatile astia de la militie si jandarmerie s-au c*cat pe ei la propriu, nu stiau ce se intampla si ce sa faca. Un comisar sef a vrut sa cheme chiar si armata, a sunat la serei si la restul :) Nimeni nu stia cum s-au coordonat protestele sa inceapa simultan in zeci de localitati si cine este "capul" care coordoneaza. Securicii au zis repede ca sa se spele ca sunt infiltratii de prin serviciile straine care si-au bagat coada. Si acuma in acest moment se mai intreaba cine cum si unde au coordonat acele proteste...dar s-au kkat pe ei bine di tat. Cam astia sunt locotenenti care protejeaza politrucii nostrii cinstiti si onesti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...