Jump to content
Che

Este posibil asa ceva?

Recommended Posts

1 hour ago, gigiRoman said:

in aceasta speta poti folosi niste boti de facebook si nici nu trebuie sa probezi informatia. Ci doar sa o distribui catre prietenii agresoarei pe sistem presa de scandal. Exemplu: "este X o Y???", unde x = agresoarea, y = un atribut. Neaparat sa folosesti semnul intrebarii pentru a te exonera de orice responsabilitate. Si la surse treci surse anonime care doresc sa isi pastreze discretia.

Oricum daca faci postarea printr-un serviciu socks proxy luat de la rusi nu te mai gasesc nici fortele NATO, daramite agresoarea. Poate doar masoneriile regulate si iluminati.

Daca formulezi totul sub forma unei intrebari inseamna ca si continutul ar trebui sa fie sub semnul intrebarii. Eu as vrea la modul concret, X a facut Y si uite asa si asa si asa ca altfel este privita situatia decat atunci cand spui ca oare X a facut Y dar oare a facut si Z si oare a facut si W s.a.m.d. multi nu se mai obosesc sa citeasca balarii de genul asta.

Link to comment
Share on other sites

On 9/12/2021 at 3:25 PM, Che said:

Daca formulezi totul sub forma unei intrebari inseamna ca si continutul ar trebui sa fie sub semnul intrebarii. Eu as vrea la modul concret, X a facut Y si uite asa si asa si asa ca altfel este privita situatia decat atunci cand spui ca oare X a facut Y dar oare a facut si Z si oare a facut si W s.a.m.d. multi nu se mai obosesc sa citeasca balarii de genul asta.

Degeaba publici daca nu este solida sursa initiala, ti-o blocheaza si dispar distribuirile. La fel si daca o dai unui trust de presa sau bloger.

Intra pe Telegram pe grupul de Freelancer Rusia si plateste un rusnac cu 20$ in BTC sa-l publice pe un blog sau forum .ru, foloseste chat criptat  si gata ai rezolvat. Merge si din India Pakistan nu neaparat Rusia...

Si pe urma da-ne linkul sa ne distram :)

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gigiRoman said:

Iti dai seama ca doamna respectiva mentionata de Che are toate resursele necesare sa ii descopere ipul si apoi identitatea?

Bun, o luam altcumva. Cumpar un telefon sau laptop de pe olx si rog pe vanzator sa imi lase cartela sim cu care imi face proba, ma asigur dinainte daca are o cartela sa imi faca proba. Ma asigur ca nu sunt camere si inchei tranzactia si la 5 minute public sau trimit de pe dispozitivul achizitionat materialul dupa care arunc telefonul sau laptopul. Daca nu sunt camere identificare zero.

ps nu luati in seama ce am scris mai sus am scris in graba fara sa gandesc. raman loguri telefonice sau pe olx...bulau curat

Edited by ardu2222
  • Haha 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...