Jump to content
temp

Mai sunt pensionari pe aici ?

Recommended Posts

  • Moderators
10 hours ago, spider said:

UKVMbFz.jpg

 

Aproape 16 ani, cred ca de la infiintare. venit de pe warezbb.ro , care mai tineti minte forumul.. a cazut wbb apoi a aparut RST ( Muppetz any1 ? 

De atunci imi aduc aminte de k3knel :AR! sau ceva de genu, mare betivan ( el e bunicu? ^_^ )

Cred ca warezbb era mai nou decat RST. Parca erau pax, benny si black admini acolo.

Si da, kw3rln e bunicul :)) Tin minte ca forumul avea la inceput un url gen rstcrew.net sau rstcrew.org.

Link to comment
Share on other sites

la început era ceva cu xss, shell, securitycrew ceva de genu', nu mai ţin minte, şi da, era plin de beţivani :)) (inclusiv), era tare atunci, acu s-a maturizat comunitatea datorită şi administratorilor şi în special Nytro.

 

şi eu mai întru uneori.

 

Edited by virusz
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, M4T3! said:

si era mortal team si rst ul se numea altfel... hacking 3xforum parca nu?

 

Da, era Mortal-Team care apoi a fuzionat cu HackMD si a rezultat Insecurity Romania (ISR). RST s-a tot schimbat, RST crew, RST zone... 

Imi mai aduc aminte de h4ck-y0u, h4cky0u, hellsoft (RO, stiu ca Hertz era pe acolo), unkn0wn.eu... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
11 hours ago, tjt said:

parca din membri vechi era si cel care detinea freakz, shocker am impresia ca ii era nickname'ul daca imi aduc bine aminte.

 

El parca era al' de cordise nu stiu ce vedeta de asta televizata :))) Veteran si omul ala.

 

Tin minte ca orice manareli faceam pe serverele de WoW, pe al lui il ocoleam, ma simteam tras de urechi asa.. :)))

Edited by vatman32
Ritual.
Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2021 at 3:26 PM, mp4 said:

10.jpg

 

Mai stiti ceva de BUNNN?

 

Off: Ba mp4, bine ca iti aduci aminte de softu' lui dar de ale mele nu. Ai uitat cand imi faceai logourile si erai beta testerul de serviciu aka cobaiul.

Edited by Wav3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...