Jump to content
mofomf

UstupidMF

Recommended Posts

Care mai exista din brigada veche si cati dintre voi n-ati ajuns sclavii mariilor corporatii ?

Cati dintre voi puteti spune c-ati reusit in viata ?

Aceasta este judecata de apoi, acelor mari si multi hackeri .. doresc pe aceasta cale sa ma exprim ca un parlamentar si sa iesiti din vizuina toti pe care iam invatat sa mineze crypto in 2010 si cati dintre aceastia sunt milionari ?

Banuiesc ca foarte multi...

Link to comment
Share on other sites

Abia in 2021 s-a trecut de la bruteforceul compilat de mine in urma cu o vesnicie la un nou tip de bruteforcessh... ce au facut toti acesti mari "hackeri + coderi" atatia ani ?

Ca si relevanta istorica, adevarul este urmatorul.

Haita team formata din DrBios si Xbuffer au facut acest bruteforcer pe care eu l-am invetat si am fost chemat sa-l compilez, ceea ce voi n-ati reusit mai bine de 10 ani.

Tot haita team a inventat cgiscanul pe care l-au folosit toti si fara de care, pula evolutie in acest domeniu.

Invechit cum sunt, am testat si tot bomba sunt, sunt mai multe buguri acum ca atunci :D

Poate revin la 60 de ani, sa distrug tot ce a-ti facut pana atunci.

 

Link to comment
Share on other sites

Ba nebunule :)))) Ce saracie faci?

 

Sunt eu, mossad. Nu e nimeni de acolo pe aici.

A intrat la un moment dat bunicu, ala de ne dadea dedicatii pe #haitateam si apoi spunea sa-i dam un root si ne facea labari :)))))

Si LordNikon. Vali nu stiu sa fie pe aici 

 

johny, amidax si paaana mea, nu mai stie nimeni nimic de ei. Au trecut in sloboz 20 de ani.

 

sa traiesti mfu! :)

Link to comment
Share on other sites

Suntem toti muritori e foame, sclavii mariilor corporatii. Nici acum nu stim sa compilam ceva in C sau sa scriem cateva linii in piton, dar toti dormim linistiti noaptea si suntem impacati cu idea ca avem un pateu sa punem pe masa si reusim sa strangem ceva malai sa mergem in Grecia intr-un conceiu.

 

Mariile corporatii va sunt reunosatoare ca ati revolutionat internetul cu scanerele voastre SSH.

 

? scanner

? scanner unixcod

 

image.png.994e159e6730217b490fde872f479221.png

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Cybertux said:

Unixcod a devenit major ( 18 anisori )

 

Zatarra : de unde ai acel print ? ( ca nu-mi mai aduc aminte )

 

in fine totusi au trecut 18 ani 🙃

 

Din mail, de cand mi l-ai dat, pe vremea cand mIRCu era in voga si stateam pe #Unixcod, acum vreo 18 ani :))

 

Ce trece Ani!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...