Jump to content
Anonim15

Deep/dark web

Recommended Posts

Salut, mie mi se pare o mare porcarie. Intr-adevar, poate ai sanse mai mari acolo sa gasesti cine stie ce droguri sau alte porcarii, dar in afara de asta nu e util la nimic. 

Astept si eu niste pareri diferite, poate ma insel. Referitor la "hacking", am gasit doar mizerii de acum 30 de ani parca scrise de copii de 12 ani in pauzele de la CS:GO. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Nytro said:

Salut, mie mi se pare o mare porcarie. Intr-adevar, poate ai sanse mai mari acolo sa gasesti cine stie ce droguri sau alte porcarii, dar in afara de asta nu e util la nimic. 

Astept si eu niste pareri diferite, poate ma insel. Referitor la "hacking", am gasit doar mizerii de acum 30 de ani parca scrise de copii de 12 ani in pauzele de la CS:GO. 

 

Asa este, totul ce se găsește aici public, găsești și acolo.. surse bubuite de Botnet IRC  Rxbot, de la programe scrise în Visual Basic  Dos Attack. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Nytro said:

Salut, mie mi se pare o mare porcarie. Intr-adevar, poate ai sanse mai mari acolo sa gasesti cine stie ce droguri sau alte porcarii, dar in afara de asta nu e util la nimic. 

Astept si eu niste pareri diferite, poate ma insel. Referitor la "hacking", am gasit doar mizerii de acum 30 de ani parca scrise de copii de 12 ani in pauzele de la CS:GO. 

Ce legatura are ce ai scris tu cu ce am intrebat eu ? 
In primul rand, nu sunt in cautare de droguri 😄

Caut un “organ” cat mai urgent posibil, sunt intr o situatie in care timpul isi spune cuvantul. Asa ca singura varianta zic eu, e pe dark. Daca gresesc, sa ma corecteze careva.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Anonim15 said:

Ce legatura are ce ai scris tu cu ce am intrebat eu ? 
In primul rand, nu sunt in cautare de droguri 😄

Caut un “organ” cat mai urgent posibil, sunt intr o situatie in care timpul isi spune cuvantul. Asa ca singura varianta zic eu, e pe dark. Daca gresesc, sa ma corecteze careva.

Ai asa multa incredere in oamenii de pe net? :) wtf....

Link to comment
Share on other sites

Stiu si eu un caz, al unei doamne, mama unei foste colege, diagnostica cu cancer de ficat. Cand se gasea un donator erau chemati mai multi potentiali primitori. Si bineinteles ca ajungea cine trebuia, ca saraca femeie dupa ce a alergat cativa ani fara sa prinda niciun transplant... a decedat.

Insa daca reuseste transplantul, problemele nu se incheie. Trebuie luate medicamente pentru a nu respinge noul organ, asadar imunitatea va fi la pamant pe viata.

Era si un zvon legat de David Rockefeller ca ar fi avut 7 transplanturi de inima, practic era o masinarie, zvon neconfirmat.

 

Multa sanatate si putere!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...