Jump to content
CyberS

Acte caritate,Calculatoare pentru invatamant online

Recommended Posts

Buna seara dragi membri al acestui minunat grup vreau sa impartasesc cu voi una din bucuriile mele si activitatile mele in scopuri caritabile https://dbrealitynews.ro/2021/12/13/sergio-ojog-de-la-pasiune-prin-suflet-catre-alte-suflete-nu-cred-ca-poate-exista-alt-dar-mai-frumos-decat-cel-de-a-intinde-mana-acolo-unde-sperantele-sunt-pierdute/?fbclid=IwAR1IWU_8g8bKJK6Po2Mt4aTKUSLrqjqJqsI_ZQlzqRcawyUxMajcAAFYAaI am inceput activitatea in familie adunand carti din toata tara si licitand in scopuri caritabile pentru copii din famili cu situati precare, pentru copii din orfelinate, iar cu timpul am reusit sa ma axez pe a aduna piese de calculator ,calculatoare vechi stricate, tablete,laptopuri,telefoane reparandu-le si din ele sa fac ceva ok si utilizabile sa putem dona copiilor care nu isi permit sa aive un calculator fie vechi sau nou pentru invatamant online, asa ca pe aceasta cale chiar va rog cei ce au calculatoare vechi sau stricate ori piese ce sunt in plus sa imi spuna un pret cat ar dori pe ele iar noi le preluam pentru copii. Cu stima si respect pentru toti cititorii.

Edited by CyberS
  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, WarLord said:

Foarte fain. E chiar nevoie de asa ceva in Romania. Poti sa dai anunturi si in ziare locale, ca sa iti largesti aria de cautare pe la orase. Nu cred ca comunitatea de aici e asa de mare ca sa faca vreaun impact, sau poate gresesc eu. Mult succes.

Multumesc mult, facem si noi cat putem ne-am extins de la aduna carti din toata Romania ce vor sa le arunce si le ingrijim, recopertam si le scoatem la licitatie iar din fondurile obtinute ajutam persoane si familii in imposibilitate pana la piese de calculatoare,laptopuri,tablete si cu drag ofer din timpul si resursele mele sa vezi zambetul unui copil cand primeste un calculator, in prima faza am inceput pe carti iar de ceva timp am reusit de am reparat si asamblat 7 calculatoare si 3 laptopuri cu diverse probleme cu treaba asta prind experienta si in domeniu it lucru ce imi place sa ma documentez si sa asimilez orice informatie in aria asta a inteligentei artificiale, cu stima si respect!

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...