Jump to content
tryanonymus432

MI-au fost furate itemuri-le de pe cs

Recommended Posts

Astazi pe data de 25 martie mi-au fost furate niste itemu-ri de pe steam. Am dat la trade unui prieten un skin. MI-a aparut ca trebuie sa confirm. Am confirmat si era numele prietenului meu. Am acceptat si m-am dus la trade. Am vazut ca erau toate itemurile mele de pe cs introduse in trade si era prea tarziu sa anulez din cauza ca el deja acceptase. Ce pot face ca sa imi recuperez itemuri-le? Acesta este linkul catre steamul celui care mi-a furat itemurile: https://steamcommunity.com/id/imienvagyok

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Dragos said:

Daca s-ar sparge usor conturile de Steam, compania n-ar mai fi colosul care e astazi.

 

Vorbeste cu prietenul tau sa ajungeti la o intelegere. Daca nu reusesti, contacteaza support-ul de la Steam sa vezi ce poti rezolva.

Nu are legatura cu prietenul lui.

4 hours ago, tryanonymus432 said:

Astazi pe data de 25 martie mi-au fost furate niste itemu-ri de pe steam. Am dat la trade unui prieten un skin. MI-a aparut ca trebuie sa confirm. Am confirmat si era numele prietenului meu. Am acceptat si m-am dus la trade. Am vazut ca erau toate itemurile mele de pe cs introduse in trade si era prea tarziu sa anulez din cauza ca el deja acceptase. Ce pot face ca sa imi recuperez itemuri-le? Acesta este linkul catre steamul celui care mi-a furat itemurile: https://steamcommunity.com/id/imienvagyok

Ai luat API SCAM!

https://dmarket.com/blog/steam-api-key-scam/

Un search pe google era mai ok decat sa postezi aici.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca ti-a dat un request pentru toate acele items si tu le-ai aprobat. Doar ca nu ai stiut ce ii dai.

Aparent se poate vedea ce ai in inventar si oricine iti poate cere ce vrea. Steam te intreaba si daca dai "Accept" se duc la persoana respectiva.

Adica nu stiu daca ai ce sa faci, daca acesta e cazul, doar sa incerci sa vorbesti cu cei de la support.

In plus, ce faci cu ele? Nu ajuta la nimic mizeriile alea. 

PS: Daca jucati CS:GO pe servere AWP only, dati un semn, mai joc si eu seara (noaptea de fapt). :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

mai aveti timp de laba ? :)))))))))))) glumesc... revenind asupra subiectului daca explici asa si suportului e posibil sa nu vezi nimic inapoi iar daca ai folosi ce a postat colegu' mai sus cu API scame ai șanse mai multe sa le ai înapoi și un ultim aspect ar fi indicat sa le spui celor de la Steam că ăla nu îți e prieten și în viața reală (in cazul in care ar fi ) așa îți înmulțești șansele să le recuperezi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...