Jump to content
Matthew

Vand articole in engleza/romana, orice nisa

Recommended Posts

Daca aveti nevoie de continut unic pentru site/blog-ul vostru. Articolele nu sunt copiate, nici generate de AI. N-au greseli gramaticale sau alte dubiosenii. Sunt de calitate.
Orice nisa, orice limba. Numarul de cuvinte difera.
Livrez in cateva minute.

 

Pret: 1$ per articol. 100$ per 100 articole. samd. Accept orice metoda de plata.

 

Daca e vreun membru vechi sau moderator care are nevoie, imi poate cere o proba si sa posteze aici daca e multumit.

Edited by Matthew
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

   Man, e putin greu de inteles ce oferi.

 

- Din "Pret 1 usd / articol" nu inteleg ce lungime are, etc.

- De ce lucrezi la pret de indian?

- De ce accepti doar plata in crypto?

- Cum adica livrezi in cateva minute si orice limba? (sunt generate, traduse automat, sau cum?)

 

Nu te intreb sa-ti stric vreun meci pe aici cu anuntul tau (tot eu l-am si aprobat), doar sa fie clar si poate am si eu nevoie de servicii de genul

Link to comment
Share on other sites

@aelius Noroc,

Ai dreptate. M-am cam grabit.


>Din "Pret 1 usd / articol" nu inteleg ce lungime are, etc.
>De ce lucrezi la pret de indian?

Articolele le scrapez de pe *** cu un script facut de mine, nu sunt detectate ca duplicate. Sunt verificate inainte de plagiat. Intra orice blog construit cu articolele mele pe Adsense/Ezoic (testat) sau alta retea de ads. Eventual pot sa sortez articolele si dupa numarul de cuvinte.

 

>De ce accepti doar plata in crypto?

Nu e musai doar crypto. Accept orice metoda de plata. Am modificat.

Edited by Matthew
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Le iei din web archive/ wayback machine? daca da, sunt sanse mici sa se indexeze noul continut, am testat asta in trecut, chiar daca nu e duplicate content se pare ca google ul stie de el, si daca se indexeaza nu rankezi....

Edited by M4T3!
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, M4T3! said:

Le iei din web archive/ wayback machine? daca da, sunt sanse mici sa se indexeze noul continut, am testat asta in trecut, chiar daca nu e duplicate content se pare ca google ul stie de el, si daca se indexeaza nu rankezi....

Metoda mea are un twist. Fa un blog pe blogspot pe orice nisa vrei, iti trimit 10 articole sa vezi ca le indexeaza pe toate. Rankeaza daca faci SEO ca orice alt link. Iti trimit articole targetate pe keyword-uri long-tail, ca sa vezi pe unde sta peste cateva zile. Si apoi revino cu o parere.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Matthew said:

Metoda mea are un twist. Fa un blog pe blogspot pe orice nisa vrei, iti trimit 10 articole sa vezi ca le indexeaza pe toate. Rankeaza daca faci SEO ca orice alt link. Iti trimit articole targetate pe keyword-uri long-tail, ca sa vezi pe unde sta peste cateva zile. Si apoi revino cu o parere.

Sunt indexate doar pe blogspot sau cum? Iti platesc eu 10 articole in crypto daca "twistul" merge cu orice extensie de domenii (.net, .com, .org etc). Iar daca e ok, o sa avem colaborare pe termen lung.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Vally said:

Sunt indexate doar pe blogspot sau cum? Iti platesc eu 10 articole in crypto daca "twistul" merge cu orice extensie de domenii (.net, .com, .org etc). Iar daca e ok, o sa avem colaborare pe termen lung.

Sunt indexate pe orice. I-am sugerat lui blogspot ca sa vada rapid ca se indexeaza toate.

Ok, da-mi PM sau scrie-mi pe Discord: captaincodeine#7616

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...