Jump to content
d3v1l

atitudine de administrator

Recommended Posts

LOL ?

nu ma bag sa zic nik se mt, dar ... chiar in halu asta ? :|

c0de e cretin , a gasit si el un exploit care poate sa il foloseasca si el si l-a folosit pe un site oarecare . Baiat cretin care nu are ce sa faca decat sa distruga munca altuia.

Aici Ras avea si dreptate , de ce sa scrie pe pagina Hacked by MT cand ei nu au avut nici o legatura cu asta .

Link to comment
Share on other sites

fara cuvine; LOL

mtzp0.jpg

te rog sa nu comentezi,din cate imi dau seama tu nu sti cum e sa fi administrator pe un forum.E o persiune mare asupra ta,mai ales cand vezi prosti ca tipul ala,care folosesc numele MT pentru a il degrada si mai mult.

@Hertz

Si tu ce vroiai ma,sa iti dea Global Moderator si acces la toate ariile private?

Fi serios omule.

@Nytro

Tu nu stiu ce ai facut,si sincer nu ma intereseaza :)

Peace

Link to comment
Share on other sites

fara cuvine; LOL

mtzp0.jpg

te rog sa nu comentezi,din cate imi dau seama tu nu sti cum e sa fi administrator pe un forum.E o persiune mare asupra ta,mai ales cand vezi prosti ca tipul ala,care folosesc numele MT pentru a il degrada si mai mult.

nu am fost si nici nu imi doresc sa fiu,mai ales in tara si mai ales pa al vostru. (I have my place)

- e presiune mare cand permiti la toti nepotzi sa stea pa el.

Total members 5542 |

daca ma pun sa aleg lumea buna ar trebui sa tai 542 LOL

vorbesti despre deface? spun iarasi LOL,e lame si mai lame cand o dai cu exploitul altuia. (va excita tare cand distrugetzi munca altuia? si mai ales fara reason)

apropo MT e forum ? despre ce se discuta acolo? "hacking,security"?

il vad warez !

/d3v1l

Link to comment
Share on other sites

fara cuvine; LOL

mtzp0.jpg

te rog sa nu comentezi,din cate imi dau seama tu nu sti cum e sa fi administrator pe un forum.E o persiune mare asupra ta,mai ales cand vezi prosti ca tipul ala,care folosesc numele MT pentru a il degrada si mai mult.

nu am fost si nici nu imi doresc sa fiu,mai ales in tara si mai ales pa al vostru. (I have my place)

- e presiune mare cand permiti la toti nepotzi sa stea pa el.

Total members 5542 |

daca ma pun sa aleg lumea buna ar trebui sa tai 542 LOL

vorbesti despre deface? spun iarasi LOL,e lame si mai lame cand o dai cu exploitul altuia. (va excita tare cand distrugetzi munca altuia? si mai ales fara reason)

apropo MT e forum ? despre ce se discuta acolo? "hacking,security"?

il vad warez !

/d3v1l

1.Cine zice ca e forumul meu?Daca nu ai fost,si nici nu iti doresti sa fi,nu ai niciun drept sa comentezi la atitudinea lui Ras,asa e el,o fire mai temperamentala,fiecare reactioneaza cum stie,si cum vrea.

2.Nepoate,odata nu stateau toti nepotii pe el.

3.Eu nu vorbesc de deface,dar vad ca tu,la fel ca majoritatea membrilor de pe forumul asta,sunteti batuti in cap si intelegeti ce vreti.

4.Din moment ce nu ai treaba cu forumul "nostru" nu mai face supozitii la ce se discuta pe el.Se discuta cam tot ce se discuta pe un forum cu subiectul "Security Research".Daca il vezi pe warez,asta e problema ta,nu inseamna ca se rezuma numai la warez.

Link to comment
Share on other sites

100 de site pe acelasi server si mai mult,50% ruleaza phpnuke LOL.Buna alegere baietzi !

Nu e de mirare daca iar il sparge cineva :shock:

oare o sa se kinuie careva?

acum cu siguranta DA

Nu vreau sa ma bag ca musca-n lapte, dar ar trebui sa ne vedem fiecare de treaba si comunitatea sa. Ei sa posteze cat Warez vor pe forumul lor. Aici pe RST ar conta mai mult calitatea decat cantiatea. Insa, din pacate, vad ca, treptat, se pierde si aici....

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa ma bag ca musca-n lapte, dar ar trebui sa ne vedem fiecare de treaba si comunitatea sa. Ei sa posteze cat Warez vor pe forumul lor. Aici pe RST ar conta mai mult calitatea decat cantiatea. Insa, din pacate, vad ca, treptat, se pierde si aici....

you are right prietene,chestia care irita lumea e impresia si ipocritismul.

eu nu fac parte din nici un grup,I am alone . dar sincer ma deranjeaza cand vad ca vin din cealalta parte ,isi fac reg travestiti cu stiu eu ce nick pt ca le e naspa sa intre cu nickul real si incep sa arunce critici,injuraturi ca la gura cortului si comentarii aiurea la orice post. (la vorbe totzi sunt buni[eu fac,eu arunc,eu sparg--- te fut te fac te cac;etc]

mai putin la fapte)

ca ce chestie toate astea,in ce gasesc satisfactia?

rivalitatea a fost si va fi mereu,acum ca intre rst si mt sau stiu eu care nu e vina nimanui.

Sincer mie imi place,e mai palpitant totul cand ai un enemy.

pt Dumnezeu,si aici e iarba uscata,vad lumea cu 100 + posturi dar majoritatea facute in offtopic ,de ce? pt ca locul lui nu e aici (exploitul nu e pt el)... si totusi ei stau si fac mistho si bahula de lume -> life ban cu respect.

edit

N-W-A de ce nu mergi la gara ? cu siguranta acolo vei gasi lume care sa te bage in seama.

btw.... now ignore, pt mine topic.ul asta a expirat.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa ma bag ca musca-n lapte, dar ar trebui sa ne vedem fiecare de treaba si comunitatea sa. Ei sa posteze cat Warez vor pe forumul lor. Aici pe RST ar conta mai mult calitatea decat cantiatea. Insa, din pacate, vad ca, treptat, se pierde si aici....

you are right prietene,chestia care irita lumea e impresia si ipocritismul.

eu nu fac parte din nici un grup,I am alone . dar sincer ma deranjeaza cand vad ca vin din cealalta parte ,isi fac reg travestiti cu stiu eu ce nick pt ca le e naspa sa intre cu nickul real si incep sa arunce critici,injuraturi ca la gura cortului si comentarii aiurea la orice post. (la vorbe totzi sunt buni[eu fac,eu arunc,eu sparg--- te fut te fac te cac;etc]

mai putin la fapte)

ca ce chestie toate astea,in ce gasesc satisfactia?

rivalitatea a fost si va fi mereu,acum ca intre rst si mt sau stiu eu care nu e vina nimanui.

Sincer mie imi place,e mai palpitant totul cand ai un enemy.

pt Dumnezeu,si aici e iarba uscata,vad lumea cu 100 + posturi dar majoritatea facute in offtopic ,de ce? pt ca locul lui nu e aici (exploitul nu e pt el)... si totusi ei stau si fac mistho si bahula de lume -> life ban cu respect.

edit

N-W-A de ce nu mergi la gara ? cu siguranta acolo vei gasi lume care sa te bage in seama.

btw.... now ignore, pt mine topic.ul asta a expirat.

eu nu ma cert cu nimeni.Din contra,eu nu vreau sa promovez cearta,mie chiar nu imi place sa am inamici,dar unele persoane se baga in seama singure.De exemplu,persoana care a deschis topicul,poate imi spune si mie cu ce rost l-a deschis,daca nu ii pasa de MT?Ca sa se dea el mare pana,sau ce?Nu pot sa inteleg.Ce vrea sa demonstreze cu asta?

pt ca le e naspa sa intre cu nickul real si incep sa arunce critici,injuraturi ca la gura cortului si comentarii aiurea la orice post. (la vorbe totzi sunt buni[eu fac,eu arunc,eu sparg--- te fut te fac te cac;etc]

mai putin la fapte)

ca ce chestie toate astea,in ce gasesc satisfactia?

Dupa ce ca tu ai deschis topicul,tot tu comentezi?Ciocul mic si pe loc repaus.

Eu daca as intra cu nikul normal,sigur tuturor v-ar fi indiferent,pentru ca sigur nimeni nu ma stie,si sigur nimanui nu ii pasa,cum nu imi pasa nici mie.

Banuiesc ca ultima parte nu se referea la mine,deci nu are rost sa comentez.

Cat despre vorbe,nu iti face griji,vorbele,si apoi faptele,toate la timpul lor.Mie nu imi plac rivalitatile,as vrea sa inceteze,dar cand vad ca persoane care nu au ce sa mai faca,si ce sa mai scorneasca deschid asemenea topicuri doar pentru a tine aprins un subiect demult inchis,ma dezgust.d3v1l,buddy,tu ma dezgusti.No offence and Peace :)

And /closed,please

Link to comment
Share on other sites

avand in vedere ca suntem in offtopic imi permit sa mai spun un lucru si anume un LOOOOOOL

sincer sa fiu,altceva nu mai ai ce sa spui,fi sincer.

sincer sa fiu nu vreau sa mai continui,nu am venit pa forumul asta sa fac discutii aiurea (ca tine si multi altii)si mai ales in offtopic.

daca vreau sa fac bahula nu te necaji ca pot continua 24/24 dar nu am nici un interes.nu ma cobor la nivel.

so be safe.

Link to comment
Share on other sites

nu are rost sa continuam.Deja m-am saturat de discutia asta.Nu iti face griji,nu e nevoie sa te urci la nivelul meu.

Pacat , eu ador certurile . Dar certati-va si voi pe alta tema ... Ce tot e MT asta de se discuta atat despre el . Merita ? Nu prea cred . Ei sunt decat niste copii care trebuie sa se maturizeze . Inchide cineva topica va rog ?

Link to comment
Share on other sites

Pacat , eu ador certurile . Dar certati-va si voi pe alta tema ... Ce tot e MT asta de se discuta atat despre el . Merita ? Nu prea cred . Ei sunt decat niste copii care trebuie sa se maturizeze . Inchide cineva topica va rog ?

"Ei sunt decat niste copii care trebuie sa se maturizeze" - Cred ca nu ma cunosti, si sigur nu te cunosc. Sigur nu am zis absolut nimic despre tine. Tu de ce o faci?

Poti sa nu mai generalizezi? Daca ai probleme cu cineva de acolo, nu ii baga pe toti in certurile tale. Nu este frumos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...