Jump to content
RAVENO

Mă înșeală soția?

Recommended Posts

Salutare. Am citit pe google, cum că în kali Linux, este ceva program de hacking pentru android. Mă interesează deoarece cred că soția mă înșeală. Dar nu știu cum să folosesc acel program, am 45 de ani și zero experiența în programate. Va rog din inimă să mă ajutați, cum sa scriu codul pentru android, ce fraze trebuie scrise pt a vedea ce scrie, asculta convorbirile, să văd ce mesaje primește, pot repeta sesiunea de hack odată ce este instalat apk. Va rog ajutați-mă. Va mulțumesc.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Cred ca ar fi mai simplu sa folosesti o aplicatie legala gen mspy (Parental Control - cauta pe google), pentru ca e destul de greu sa-ti generezi un payload printr-un C2 Framework (tinand cont de experienta)... dar e ilegal sa faci asta fara aprobarea ei. Cred ca mai simplu si legal ar fi sa ai o discutie sincera sau angajezi un detectiv...

 

Doar de curiozitate: se aplica aici cazul de barbat 45 ani cu bani si femeie de 20 fara?

Edited by 0xStrait
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@iulikastea de la siteul cu psiholoage arata de zici ca sunt alea de pe sentimente.ro din 2008. Cred ca nikc-ul lui Raveno apare pe www.crestinortodox.ro

Nu sunt crestin practicant, dar la recensamant m-am declarat ortodox. Sper ca nu ai gasit-o pe forum acolo.

Succes.

Acum serios vorbind, un sfat prietenesc. Daca nu te inseala si tu o tot banuiesti, inseamna ca esti gelos, iar daca ti se va confirma ca te-a inselat atunci chiar nu vei mai putea trai cu gandul.

Mai era mai demult cineva care zicea ca sterge mesajele, poti cauta dupa topicuri mai vechi pe aceeasi tema.

Stiu ca @Chese chinuia sa builduiasca un rat android scris cu c#, insa doar in scopuri educationale.

 

Cel mai bine ar fi sa iei viata in piept si sa o confrunti direct. Sa presupunem prin absurd ca ai instala softul pe telefon si ti s-ar confirma banuielile. Ai avea curajul sa o confrunti si sa ii prezinti dovezile?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Poți fi chiar tu detectivul, îți faci un cont fake cu niște poze luate de pe pinterest ii dai add me friends de pe acel cont creat de tine, și începi sa vorbești cu ea  și vezi pana unde duce conversația voastră, sau ii plasezi la ea în telefon un server de android rat.  Vezi tutoriale youtube  AndroRat. 

Edited by GabrielRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...