Jump to content
alexalwks

Virus a iesit

Recommended Posts

On 4/16/2023 at 11:51 AM, alexalwks said:

nu.. Trebuia sa lucrez la Gozi prin 2011 si m-am cunoscut cu el atuncea.

 

Intrebam poate a iesit. poate ia dat mai putin...

 

Imi pare rau ca nu l-a extradat in ro pt judecata

.

 

Ba fraților, nu mai vorbiți prostii aici ca e plin de polițiști slugarnici la parchetarii analfabeți din statul ticălos, militienesc, escroc si preacurvit romanesc. Te trezesti cu usa sparta si cu masina de spalat demontata pe motiv ca iezista' indicii temeinice si presupuneri rezonabile ca ar fi server

  • Thanks 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, aelius said:

 

Ba fraților, nu mai vorbiți prostii aici ca e plin de polițiști slugarnici la parchetarii analfabeți din statul ticălos, militienesc, escroc si preacurvit romanesc. Te trezesti cu usa sparta si cu masina de spalat demontata pe motiv ca iezista' indicii temeinice si presupuneri rezonabile ca ar fi server

 

Think twice!

 

image.thumb.png.0c09fcef9cc338b88935e072c1617aef.png

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gigiRoman said:

Din ce stiu masinile de spalat ruleaza in cel mai fericit caz java micro edition care ruleaza si pe chipurile de card.

Insa ui-ul de windows... ar fi tare sa fie windows micro edition pus :))))

 

E "deep" fake, dar e amuzant.

 

image.thumb.png.6398e6ae1c126bb2061dfd5245af8848.png

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bună ziua. Știam eu. Știam că, alegând Java ca principal limbaj de programare, voi putea într-o zi să fac lucruri incredibile cu el, și anume să intru în mașinile de spălat și în cuptoarele cu microunde ale altora prin Wi-Fi! Ziua dominației mele asupra lumii venise! Nu glumesc. Dacă vă uitați cu atenție, veți vedea că iubitul meu Java este peste tot. Apropo, am citit recent un articol foarte interesant despre avantajele acestui limbaj de programare <removed> Am învățat o mulțime de lucruri noi.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Gjack said:

Bună ziua. Știam eu. Știam că, alegând Java ca principal limbaj de programare, voi putea într-o zi să fac lucruri incredibile cu el, și anume să intru în mașinile de spălat și în cuptoarele cu microunde ale altora prin Wi-Fi! Ziua dominației mele asupra lumii venise! Nu glumesc. Dacă vă uitați cu atenție, veți vedea că iubitul meu Java este peste tot. Apropo, am citit recent un articol foarte interesant despre avantajele acestui limbaj de programare <removed> Am învățat o mulțime de lucruri noi.

 

Sa ma pis pe văgăuna parazita denumita ucraina si pe site-ul tau rusofob de muist mic si propagandist rupt in cur. Muie Javatar

Screenshot 2023-12-24 at 03.32.32.png

Screenshot 2023-12-24 at 03.32.39.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...