Jump to content
crs12decoder

phishing script

Recommended Posts

sal.. am facut un script php pt phishing.. e umpik mai avansat.. diferit de cel standard care exista pe forum deja... accesul la informatiile introduse se face prin fisieru victime.php.. parola criptata in md5 e mydoom... ii puteti face o dubla criptare daca vreti ca sa fiti siguri ca nu apare in vreo baza de date

arhiva aici:

http://rapidshare.com/files/140172422/script.rar.html

aa.. si traiasca linux lesbian... (mereu mi-am dorit sa spun asta... habar n-am dc)

Link to comment
Share on other sites

cacat.. scoateti pls faza cu online-offline user pls...(sry de double post dar dupa parerea mea e absolut necesar) aaaa ... btw sunt beat =)) kr3lin... nemesis... gigi becali... pls.. scoateti kktu de script... fac alergie.. imi place roz .. afk

edit: gri cocoshnautzer albasru... stiti care e diferenta dintre o blonda si o caramida =)))???? cea mai tare... =))) aa bunica.... ooo da

edit02: loooooooool... cik bautor de vin.. sa moara ma-sa.. ba ma pish oe scriptu vostru jur ca baui vin si bere ce plm... sincer sa fiu prefer heineken... dar de data asta baui tuborg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...