Jump to content
HackKing

Yahoo Account Locker (merge)

Recommended Posts

auziti... yo am incercat programu asta si cu adresa de mail a persoanei si cu idul persoanei si cu persoana offline si cu persoana online si nu functioneaza...

imi spune cineva exact cand si in ce stadiu trebuie sa fie persoana ca sa ii blochez accountu?

Link to comment
Share on other sites

salutare am incercat si eu programu de vreo 10 ori :) ( de 10 ori l-am deschis, de blocat nush cate id am blocat :) ) ce vroiam sa spun este ca uneori trebuia sa dau si de 3 ori lock ca sa se blocheze, deci daca nu merge din prima mai incercati de vreo 2 ori,am incercat si pe id care era online si cand se relogheaza nu mai poate intra :) si am incercat si pe id care era offline si nu se poate loga deloc,si faza cu intra pe mail si dupa aceea logheazate pe messenger nici asta nu merge :), testat de mine pe un id facut de incercare, va multumesc pentru program, multa bft

Link to comment
Share on other sites

Programelul se logheaza de 11 ori cu o parola gresita. Yahoo-ul blocheaza automat accesarea contului pentru o zi (este un tip de protectie impotriva bruteforcing-ului). Aceeasi chestie se intampla odata si daca incercai sa te loghezi de pe mail.

Acum au bagat verificare de bot si nu mai folosesc blocarea contului.

Ultima data cand am blocat eu un cont, fara programel, a fost prin septembrie 08.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...