Jump to content
paxnWo

New section

Sunteti de acord ?  

25 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord ?

    • Da
      20
    • Nu
      8


Recommended Posts

Am vorbit cu fiecare admin in parte , dar de fiecare data am primit acelasi raspuns : " O sa vorbesc si cu ceilalti " .

Ma gandeam la o sectiune gen " Advanced members " / " 1337 users " / " Trusted Members " etc , in care sa aiba acces anumiti utilizatori care ajuta comunitatea si care sunt seriosi . Spre ex X vrea sa posteze un cont de rs sau un db , dar nu sa aiba acces tot leecheru , fraieru . Ori Y vrea sa discute anumite lucruri serioase , poate ilegale , si nu vrea sa vada toata lumea . Z vrea sa posteze niste exploituri 0day , logic ca nu le pune la exploits and pocs. Sa fie un fel de VIP :) de care sa se ocupe userii .

O sectiune noua , creati un rank nou , userii alesi primesc acces la sectiune .

Link to comment
Share on other sites

@pax: ar fii o idee excelenta, insa cred ca raspunsul staff-ului va fii negativ: "exista sectiunea VIP", cu toate ca printre membrii activi nu sunt prea multi cu statutul de VIP.

@MostWanteD: dupa calitatea/interesul posturilor

sustin ideea

Edited by CeeJay
Link to comment
Share on other sites

pentru ca la vip sunt chestii postate de admini si sub 5 useri au rankul de vip , pe cand aici cu siguranta or sa fie peste 5, stiind ca au acces ii impulsioneaza sa invete mai mult si sa ajute comunitatea ca sa arate ca isi merita rankul. nu, nu e o sectiune in plus. nu stiu daca ai avut vreodata acces la vre-o sectiune de vip si la una ca aceasta pe care am propus-o . sunt total diferite .

" Aceasta sectiune este privata doar pentru membri VIP unde se afla exploituri private, keyloggere si servere.. "

la sectiunea de trusted members poti sa propui anumite proiecte , sa divulgi informatii importante si sa faci ceea ce faci si la vip: malware, conturi, exploituri, aplicatii, scanere. cei care vor avea acces la sectiunea asta vor fi ca un rst team junior.

Link to comment
Share on other sites

poi la sectiune Trusted users sa fie si alte sectiuni gen ajutor unde sa fie posturi de ajutor cu adevrat de calitate ( ma refer la intrebari /:) ) si pe langa asta sa fie puse exploituri/poc/chestii care se incapataneaza vipii sau ceilalti sa le faca intr-un fel publice ... dar nu public la tot forumul ... sau oricum sa fie o sectiune de trecere ca mi se pare prea abrupt de la user la vip :D ... am votat totusi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...